Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Діти, які чекають на “Місто Добра”, запрошують на презентацію свого календаря у чернівецькому центрі “Мрія Марти”

  • 4116

ДОПОМОЖЕМО ДІТКАМ! /


Благодійний фонд «Я Майбутнє України» разом з підопічними 29 грудня о 12:00 в кризовому центрі «Мрія Марти» (вул. Кобзарська 58) презентує унікальний благодійний дитячий календар. Він створений за мотивами одноіменної фотовиставки «Мрій!» Даші Тендітної. До нього увійшли 44 фотографії, на яких діти – справжні зірки, а відомі особистості - їхні чарівники. Кожне фото – це особлива історія, яка доводить, що мріяти варто всуперч усьому.


У календарі позначені усі міжнародні дитячі свята на два роки 2018-2019 – День дідуся в Польщі, День хлопчиків в Японії…
 
На фото відомі особистості з найдобрішим серцем: Яніна Соколова, Маша Єфросініна, ILLARIA, Bro (брати Борисенки), Лавіка, Даша Малахова, Світлана Бевза, Ходос Валерія, Олег Панюта, Світлана Тарабарова, Катерина Кухар, Дмитро Комаров, Monatik, Наталія Мосейчук, Влад Ващук, Ірина Горова, Потап, Tayanna, Віра Кекелія, Влад Дарвін, Лавіка, Фагот з гурту ТНМК, Амадор Лопес та діти, які доводять, що у дитинства нема інвалідності.

«Крутезний, позитивний і абсолютно унікальний календар, за мотивами одноіменного фотопроекту. В ньому відмічені усі дитячі свята світу, і тільки позивні і світлі свята. Нам всім потрібен такий календар, кожен день року ми будемо ТАМ ДЕ ДІТИ! Кожен день ми маємо пам'ятати про наших мацьопиків і робити щось для них, бо робити щось для дітей, це робити для майбутнього! Всі кошти від продажу календарів ідуть на створення МІСТА ДОБРА для порятунку діток! Вартість 300 грн" - каже президент фонду Марта Левченко.