Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Велика кадрова «чистка» починається: в ОДА надійшло попередження про звільнення Фищука і його заступників

  • 9476

СКОРО ФІНІШ /


У «будинку з левами» отримали попередження з Адміністрації президента про звільнення голови Чернівецької ОДА та заступників голови обласної державної адміністрації в зв’язку зі суттєвими змінами умов праці і прийняття змін до Закону про державну службу.

 

Про це БукІнфо стало відомо з власних достовірних джерел.

 

Згідно вимог трудового законодавства, за два місяці мають бути попередженні всі, хто буде звільнений. Це не означає, що всі 100% високопосадовців в ОДА та голів районних державних адміністрацій шукатимуть нову роботу. Але кого перепризначать, тобто хто вціліє після великої кадрової чистки – це вже питання до Адміністрації президента, яка буде перевіряти на лояльність та минулу ефективність цих посадовців у світлі майбутніх президентських виборів. Це вже очевидно.

 

І вагоме слово у цих кадрових розкладах гратиме позиція впливових нардепів з Буковини, а саме голови фракції «Народного фронту» Максима Бурбака та народного депутат Івана Рибака, який нещодавно очолив чернівецьку регіональну організацію БПП «Солідарність».

 

Перший давно розчарувався в Олександрові Георгієвичу, який бездарно повівся зі своїм посадовим статусом, почав дружити з Козаком та АПУ (Аграрною партією) та підвів партію НФ у всіх реформаторських починаннях. А другий (Рибак) ще з часів виборчої кампанії завжди був не в ладах з "дєдушкою", що і підтвердив серйозною критикою в його бік на своїй прес-конференції у статусі очільника президентської партії на Буковині.

 

Якщо скласти до купи всі аргументи «за» і «проти», то у нінішнього очільника ОДА Олександра Фищука зі своєю командою в районах мало шансів утриматися у кріслі. І винити у цьому вони мають виключно себе. Жодних здобутків і більшість провалів по всіх фронтах, митний скандал та свідомий спротив процесу децентралізації – це не той набуток, з яким можна Фищуку впевнено дивитися вперед.

 

Далі буде.

Сергій ЗАРАЙСЬКИЙ, БукІнфо (с)

Фото з архіву сайту
 
P.S. В обласній державній адміністрації підтвердили, що отримали відповідне повідомлення з АПУ. "Усі, починаючи від голови Чернівецької ОДА, його заступників та голів місцевих адміністрацій лише отримали повідомлення про зміну умов праці, що є наслідком зміни законодавства щодо позбавлення статусу держслужбовця", - йдеться у коментарі ОДА агенції АСС.  Водночас, джерело в ОДА не пояснило, які наслідки для керівництва області несе в собі це повідомлення.