Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

12 листопада, Київ. Мистецький Арсенал: благодійний Фонд «Я Майбутнє України» збирає кошти, щоб придбати маєток для Міста Добра в Чернівцях

  • 3949

ПІДТРИМАЄМО, ДРУЗІ! /


Благодійна подія «Я майбутнє України» - це свято для всієї родини, яке відбудеться 12 листопада в Мистецькому Арсеналі, в Києві. Зірки (Яніна Соколова, Марія Бурмака, Маша Єфросініна, брати Борисенки, Іларія, Даша Малахова, Світлана Бевза, Ходос Валерія, Олег Панюта, Світлана Тарабарова, Наталія Холоденко, Фагот з гурту ТНМК, Амадор Лопес), шоу-руми, ярмарка хенд-мейду та багато музики і добра увесь день - з 12:00 до 20:00. А, найголовніше, фотовиставка «Мрій», на якій діти із синдромом дауна та діти з інвалідністю разом із зірками втілили свою мрію – ким вони хочуть стати, коли виростуть.


Організатор заходу Благодійний Фонд «Я Майбутнє України» збирає кошти, щоб придбати маєток для Міста Добра в Чернівцях. В ньому зможе знайти підтримку мама чи дитина з будь-якого куточка України.

Кожні 3 дні до інтернатів України потрапляють 250 дітей, і кожні 3 дні там помирає одна дитина! 95% цих дітей – не сироти, а діти з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. Наразі державна система захисту прав дітей не є досконалою, служби у справах дітей не завжди надають реальну допомогу та підтримку сім’ям. Як наслідок – проживання дитини в неналежних умовах, позбавлення батьківських прав або вилучення дитини з сім'ї та поміщення її до інтернатного закладу. У наших з вами силах це змінити.

Вартість маєтку 55 тисяч доларів. Головна ціль – врятувати дітей від інтернатів та дитбудинків, підтримати найбідніші сім’ї в кризових ситуаціях, а також надати опіку, реабілітацію та прихисток дітям-сиротам з інвалідністю які знаходилися під опікою бабусь та дідусів. МІСТО ДОБРА, змінюватиме долі дітей , зберігаючи для них найголовніше - МАМУ. Не залежно від наявності прописки чи віросповідання, основна цінність - ДИТИНА ПОРУЧ З МАМОЮ.

Подаруймо разом з благодійним фондом «Я Майбутнє України» дім для кожної дитини!

 

 
Квитки можна придбати на Karabas.com за посиланням: https://kiev.karabas.com/ua/blagodijna-podiya-ya-majbutnye-ukrayini
 

Якщо Ви не можете відвідати наш захід, Ви можете подарувати квитки дітям з інтернату, щоб вони побачили та відчули свято любові й добра.

 

 

Посилання у facebook на Благодійну подію «Я майбутнє України»: https://www.facebook.com/events/177948656101416/
 

Детальніше про проект МІСТО ДОБРА: http://www.future-ukr.org.ua/misto-dobra/

 

Переказати кошти для проекту МІСТО ДОБРА: Приват банк Карта 5457 0822 8184 5714 Левченко Марта (директор БФ Я Майбутнє України). PayPal: для Міста добра, [email protected]

 

Банківські реквізити: ЧОБО «Майбутнє України», п/р 26000347976 в ЧОД АТ «Райффайзен Банк Аваль»,МФО 380805, Код ЭДРПОУ 37830229.Призначення платежу: Благодійна допомога на "місто Добра"