Після виборів до ОТГ на Буковині Фищук на межі звільнення

ВЛАДНИМИ КОРИДОРАМИ /


Після виборів до об’єднаних територіальних громад (ОТГ), які відбулися минулої неділі, реально похитнулося крісло під головою Чернівецької ОДА Олександром Фищуком. Як стало відомо БукІнфо із достовірних столичних джерел, керівництво «Народного фронту» вкрай обурене бездіяльністю і низьким рейтингом пана Фищука, якого в області асоціюють із представником партії Яценюка.

 

Саме низький авторитет і безтолкове загравання з іншими політичними силами пана Фищука, що наразі вилилося у практичну поразку «Народного фронту» від представників БПП «Солідарність», а особливо, партії ВО «Батьківщина», кажуть, стало останньою краплею в очільників НФ.

 

До речі, саме з керівництвом «Батьківщини» на Буковині, головою облради Іваном Мунтяном у пана Фищука останнім часом склалися особливо теплі стосунки (крім сталої дружби з аграріями в бессарабському краї, які там активно «мочать» нардепа-мажоритарника, голову фракції НФ у парламенті Максима Бурбака), що не могло викликати надмірного роздратування у партійних колах «Народного фронту». Але терпіли, посміхалися, вірили обіцянкам «милого дєдушки». Тепер, як кажуть, черговий «факт на лицо». Нарешті зрозуміли, що з цим «дєдушкою» можна втратити все, що було в активі «Народного фронту» на Буковині й Чернівцях за всі попередні роки.

 

Крім того, не слід забувати про гарячий конфлікт між Фищуком та керівником штучно ліквідованого департаменту економіки ОДА Ігорем Сідлярем, за яким стоїть досить впливовий у столиці його «брат-важковаговик» - генеральний директор ТОВ Машзавод Віктор Сідляр. У якого, до речі, досить теплі стосунки з АП Президента країни Порошенка. Він теж, ймовірно, залюбки підливає «масла до вогню».

 

Отже, за даними нашого джерела, одразу після невтішних підсумків на виборах ОТГ на Буковині в Адміністрації Президента України був помічений голова парламенської фракції «Народного фронту» Максим Бурбак. Кажуть, що у нього реально увірвався терпець і він активно почав працювати на зняття Фищука з посади губернатора. На кого робить ставку Максим Бурбак наразі не відомо, але те, що Фищук перейшов червону мітку в стосунках з Бурбаком – цілком очевидно.

  

Чекаємо продовження. Далі буде.

Сергій ЗАРАЙСЬКИЙ, БукІнфо (с)
Фото з архіву сайту

Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації