Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Нардеп Бурбак порадив Хотинській райраді звернутись до обласної ради з пропозицією передачі приміщень станції переливання крові до складу Хотинської ЦРЛ

  • 2311

ПРОЦЕСИ В ДІЇ / 


Вчора свій черговий візит до Хотина розпочав з робочої наради, щодо відновлення будівництва пологового відділення районної лікарні. Відкрите питання залишилось щодо реконструкції та ремонту інших об'єктів ЦРЛ. Також порадив районній раді звернутись до Чернівецької обласної ради з пропозицією передачі приміщень станції переливання крові до складу Хотинської ЦРЛ.

 

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат України Максим Бурбак.

 

Адже всі ми разом відстояли позицію щодо 3-х госпітальних округів в нашій області, а Східний госпітальний округ буде із центром в Хотині. Тож додаткові приміщення не зашкодять і колектив станції переливання крові, яку довгий час намагалися закрити, буде працевлаштований.

 

Також об’їздив вчора деякі школи в Хотинському районі, щоб переконатись в готовності до нового навчального року. Враження здебільшого хороше. Але питання заміни вікон на нові залишається актуальним. Як в Хотинській гімназії так і в Хотинському навчально-виховному комплексі. В Круглику та Ширівцях оглянув, як були використані державні кошти на заміну вікон у школах.
 
Провів прийом громадян та зустріч з педагогічними колективами в приміщенні двох шкіл у Крутеньках і Білівцях. Питання скрізь одинакові: ціни на газ, виділення субсидій, пенсійна та освітня реформи. До речі, навчально-виховний комплекс буквально розквітнув за останні 3 роки, коли змінився директор. Тепер тут і нові вікна, і нові парти, охайні і просторі класи, чудовий музей та бібліотека. Цього року держва віділила кошти і на школі тепер нова сучасна покрівля. Є таки директори, які дійсно віддані своїй справі.

А ще мав чудову нагоду привітати сільського голову Білівців Чуравіну Зінаїду Афанасіївну з Днем народження. Вцілому, день був продуктивний і насичений, але цікавий, і головне – корисний для майбутнього розвитку сіл і Хотинського району.