Ukrainians: українська соцмережа розпочала реєстрацію
З ПОЧИНОМ! /
Українська соціальна мережа Ukrainians відкрила реєстрацію для користувачів. Стати користувачем порталу можна з 3 червня 2017 року. Про відкриття нової соцмережі для українців Ukrainians розповіла одна із засновниць проекту Олександра Струмчинська.
Відомо, що проект Ukrainians має повноцінно запуститись протягом 4 місяців. Зареєструватись можливо двома способами: або перенести усі дані із Facebook, або створити новий акаунт за допомогою електронної пошти.
Поки що основний функціонал української соцмережі недоступний. Як заявила Струмчинська, після досягнення позначки в 100 тисяч зареєстрованих користувачів, на сайті з'являться вкладки "Друзі" і "Новини" та інші.
Більше новин по темі:
-
Терміново міняйте паролі. У мережу витекли дані 16 мільярдів облікових записів Apple, Facebook і Google
-
Керівник Dacia шокував своєю заявою, яку більшість підтримали. Він закликав Європу перестати «знущатись» над автомобілістами
-
Чому китайські товари раптом стали якісними? І у чому тут небезпека?
-
Три причини, чому iPhone 17 Air може стати справжнім хітом
-
Як обрати віртуальний хостинг для вашого сайту в Україні?
-
Європейський Союз планує запровадити нові обмеження для «старих» дизельних автомобілів. І цей весь мотлох рине в Україну