Чернівціобленерго дозволили повністю викупити російському олігарху Бабакову

З ЧИМ БОРОЛИСЬ, НА ТЕ Й НАПОРОЛИСЬ / 

Антимонопольний комітет України дозволив ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна" придбати більше 50% акцій енергопостачальної компанії "Чернівціобленерго". Про це йдеться в повідомленні АМКУ, передає v-kieve.net.

У поточний час ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна" володіє 45,0002% акцій ПАТ "Чернівціобленерго".

Ще 10,0447% акцій компанії, за даними НКЦПФР, належить дочірньому підприємству "ЛД-Україна" (цією компанією володіє британська Lio Developments Limited).

Як відомо, ВС Енерджі Інтернейшнл Україна" входить в групу VS Energy. VS Energy - це група компаній, співвласником якої виступає Бабаков (на фото). Він контролює "Чернівціобленерго" з лютого 2012 року, коли купив 45% акцій компанії за 70 мільйонів гривень.

Олександр Бабаков є депутатом Держдуми Росії та спеціальним представником президента РФ із взаємодії з організаціями співвітчизників за кордоном.

Група VS Energy володіє активами в енергетичній, фінансовій галузі, металургії і сфері нерухомості.

Зокрема компанія управляє 8 обленерго і 18 готелями.

DIM RIA
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації