Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Чернівецьким студентам розкрили ази національної інформаційної безпеки

  • 1867
ЗНАННЯ - ЦЕ СИЛА / 

2 березня на кафедрі журналістики Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича відбулася зустріч із шеф-редактором журналу "Універсум" Олегом Романчуком та головою Львівської обласної організації Спілки офіцерів України, членом Проводу СОУ, полковником Петром Костюком.
 
Базові питання національної інформаційної безпеки, критерії розрізнення та способи протистояння пропаганді, а також чому саме розум є невід’ємною складовою перемоги у вирішальних конфліктах (в тому числі і війні) – усі ці вектори розмови забезпечили її багатоплановість та різноспрямованість, передає кореспондент БукІнфо.
 
Як наочно довів слухачам Олег Романчук, агресію з боку Росії військові аналітики спрогнозували ще у 2008 році, адже всі факти підводили до висновку, що ця країна має чітку ціль – знищити центри української військової оборони і асимілювати ослаблену країну-сусіда. А ще – повною мірою використати її колаборантів.
 
«Якщо звернутися до історії, то римська армія відрізнялася чіткою стратегією, і всі ми пам’ятаємо їх поділ (легіони, когорти тощо). А знаєте, хто належав до п’ятої когорти, вирішальної? Ті, кому не потрібні прямі накази, хто був здатен сам приймати рішення. І ті, в кого були чіткі патріотичні переконання. І їх називали інтелігентами. Мужність помножена на мудрість вела до перемоги. Війни не можна вигравати, ігноруючи роль інформації, стратегії. Це спарва національної безпеки», - наголошує Петро Костюк.
 
БукІнфо (с)
Фото - chnu.cv.ua