Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Янукович зненацька розізлився на українську журналістку: Ви того не варті!

  • 2617

МЕТАМОРФОЗИ "ЗОЛОТОГО БАТОНА" /


Під час прес-конференції у російському Ростові президент-втікач Віктор Янукович не на жарт розізлився на журналістку українського телеканалу. Журналістка телеканалу СТБ спитала в екс-президента, як він думає, що про нього напишуть у підручниках з історії.


Пройде час, напишуть правду. Зараз багато всього вже наговорили про мене, крім мого прізвища, імені та по батькові – це, можливо, єдина правда, а все інше неправда, – емоційно сказав Янукович.

Журналістка все ж хотіла отримати більш конкретну відповідь на своє питання, у відповідь Янукович відповів їй у достатньо грубій формі.

"Вам не вдасться мене принизити, я прожив достатньо серйозне і складне життя і я його продовжую жити. Я буду відповідати перед своїми дітьми, перед своєю сім’єю і перед українським народом, а ви щоб знали і передайте своїм хазяїнам, знаємо ми ваших хазяїнів і знаємо, як вони з вами обходяться. Ви того не варті, щоб на вас так багато витрачати часу", – ледь не прокричав президент-втікач.

Нагадаємо, 25 листопада у російському Ростові-на-Дону мав відбутись допит екс-президента Віктора Януковича у якості свідка.

Він мав дати свідчення у справі "беркутівців", яких звинувачують у розстрілі євромайданівців. Проте без присутності обвинувачених суддя не міг дозволити допит свідка – Януковича.
 

"Беркутівців" у СІЗО заблокували активісти. Наступне засідання та допит Януковича має відбутись 28 листопада. 

 

Фото Getty Images