Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Прикордонники допомоглм чернівецьким ліцеїстам закріпити теорію на практиці (ФОТО)

  • 1344
ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА / 

Понад 60 учнів військово-спортивного ліцею Чернівців, сьогодні відвідали прикордонників з метою практичного ознайомлення з життям та побутом охоронців кордону.

Як повідомили БукІнфо в прес-службі Чернівецького прикордонного загону, на відділі прикордонної служби «Порубне» ліцеїстам були продемонстровані зразки техніки і озброєння, яке прикордонники використовують в охороні державного рубежу. Поряд з цим, учні відвідали міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення «Порубне», де на власні очі побачили яким чином здійснюються прикордонні операції, а саме пропуск осіб та транспортних засобів через державний кордон. Також цікавість у майбутніх правоохоронців викликало оформлення автомобілів, їх огляд, під час якого виявляються заборонені для переміщення через кордон предмети і товари.

Як зізналися діти, такі заходи завжди є захоплюючими адже, щоразу можна побачити щось нове та цікаве. На даний момент старшокласники ще визначаються у вибір майбутньої професії, але були й такі, що вже вирішили пов’язати своє життя з охороною кордону.
 
 
 
 
 
 
БукІнфо (с)
Фото - прес-служба прикордонників