Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

У Кельменцях в останню путь проводжають загиблого на війні Героя Сергія Ковальчука

  • 4431
ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ / 
 
Сьогодні у Кельменцях в останню путь проводжають загиблого на війні Героя Сергія Ковальчука Прощання з Героєм розпочнеться о 10.00. Про це повідомили у Чернівецькому обласному військовому комісаріаті. У загиблого Сергія Ковальчука залишилась мати, дружина та четверо дітей – 3 доньки та син. В день загибелі Сергію виповнилося 43 роки… 

Як ми уже повідомляли, 17 серпня 2016 року, у свій День Народження, під час виконання бойового завдання у районі Авдіївки, загинув молодший сержант Ковальчук Сергій Петрович. Чоловік був призваний по мобілізації, потім уклав контракт щодо проходження військової служби.

У загиблого Сергія Ковальчука залишилась мати, дружина та четверо дітей – 3 доньки та син. В день загибелі Сергію виповнилося 43 роки…

Вічна пам’ять та Царство Небесне!
Слава Героям! Герої не вмирають!


Галина Єреміца, "Громадські новини"
 
*****
 
Відповідно до спільного розпорядження районної державної адміністрації та районної ради від 18.08.2016 № 59-ср, з метою вшанування пам’яті молодшого сержанта Ковальчука Сергія Петровича – уродженця смт Кельменці, який загинув 17 серпня 2016 року при виконанні бойового завдання в рамках проведення антитерористичної операції, 18-20 серпня 2016 року оголошується Днями жалоби в Кельменецькому районі.

«У Дні жалоби на території району на будинках і спорудах органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій всіх форм власності приспустити Державний Прапор України.

Селищному та сільським головам, керівникам територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади забезпечити внесення відповідних змін до всіх запланованих розважальних культурно-масових заходів, спортивних змагань, радіопередач», - йдеться в документі.
 
БукІнфо (с)