Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Франція передала медичне обладнання лікарням на Вижниччині (ФОТО)

  • 2181
ДОБРА СПРАВА / 

Сьогодні, 04 серпня, на Вижниччину доставили медичне обладнання з Франції. Це стало можливим завдяки співпраці Вижницького району з агрохолдингом «Мрія», повідомляє прес-служба ОДА.

Керівник кластеру «Буковина» агрохолдингу «Мрія» Ян Стрільчук поінформував, що медичне обладнання привезли для 3-ох лікарень району, зокрема, 39 багатофункціональних ліжок, операційний стіл, меблі тощо.

«Це вже сьомий такий вантаж в Україну, і третій в Чернівецьку область». – зазначив Ян Стрільчук. - Наш холдинг функціонує в п'яти областях України, в Чернівецькій області ми співпрацюємо з шістьма районами. Зокрема, у Вижницькому районі ми з 2008 року, нині вже налагоджено співпрацю. Декілька років тому створено соціальний відділ, який займається благодійною допомогою та соціально-економічним розвитком території».

За словами представника холдингу обладнання привезли з Франції, що є результатом співпраці агрохолдингу з Європейськими благодійними фондами. Агрохолдинг оплатив розмитнення та транспортування обладнання. На ці цілі витрачено більше 100 тисяч гривень. Цього разу не вдалося вмістити УЗД-апарат, але найближчим часом його обіцяють також передати в лікарню.

В агрохолдингу запевняють, що не планують на цьому зупинятися.

Руслан Сенчук зауважив, що Вижницький район є унікальним, адже тут функціонують одразу три лікарні – у Вижниці, Вашківцях та Берегометі, утримання яких потребує значних коштів. Медичної субвенції вистачає лише на виплату заробітної плати. Тож районна влада та медики вдячні за надане обладнання.
 
 
 

БукІнфо (с)