Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Працівники чернівецької «Міської стоматполіклініки» поскаржилися на головного лікаря через кадрову політику та наднормове навантаження (ДОКУМЕНТ)

  • 14183
ХТО ЗА, ХТО ПРОТИ / 

Працівники «Міської стоматологічної поліклініки» в Чернівцях поскаржилися на головного лікаря Володимира Струка за нефахове керування медичною установою. Свої звинувачення співробітники стоматполіклініки, передусім це зубні техніки, виклали у скарзі та направили до прокуратури, до міського голови та до управління охорони здоров’я Чернівецької міськради.
 
Серед звинувачень головному лікарю йдеться, зокрема, про те, що «як тільки було призначено 10 років тому головного лікаря, на нашому підприємстві майже всіх працівників одразу було переведено на неповний робочий день, кого на 0,75, кого на 0,50 штатної посади. На нашу думку, і як це можна встановити за офіційними даними того періоду нашої поліклініки, це було зроблено для того, щоб звільнити місце для нових лікарів по «протекції» нового головного лікаря».
 
Співробітники стоматологічної поліклініки стверджують, що Володимир Струк «одразу після свого обрання поміняв шановних працівників, які займали керівні посади нашого підприємства на інших осіб, чи своїх знайомих, чи осіб, які дуже його про це «просили».
 
Натомість головний лікар «Міської стоматологічної поліклініки» Володимир Струк повідомив кореспондентові БукІнфо, що про конфлікт, звичайно, знає, але написаної співробітниками скарги навіть не бачив. Тому що-небудь коментувати не має сенсу.
 
Та попри те, головний лікар погоджується, що ситуація загострилася в медичній установі через кадрові рішення. Оскільки міська поліклініка існує на держрозрахунках, то змушена фактично сама заробляти на себе. Але не всі працівники, за словами Володимира Струка, хочуть змінювати існуючий лад та працювати більше.
 
«Я вже одинадцять років працюю, то чому люди досі не скаржилися? Розумієте, зараз ми змушені сплачувати податок від повної ставки. Скажімо, людина працює на 0,25 ставки, образно вона отримує 300 гривень зарплати. А податку я повинен за неї сплатити 500-700 гривень. На держрозрахунку ці гроші треба заробити. Якщо вона їх не заробляє, то звідки я за неї маю взяти гроші? З іншої людини, яка працює? Сьогодні в тій ситуації, яка склалася в країні, стоїть питання гостро – або переводься на повну ставку і заробляй, як всі, або звільняйся. Тоді починається крик», - зазначив Володимир Струк.
 
Також головний лікар зазначив, що до кінця тижня працюватиме спеціальна комісія від міського управління охорони здоров’я, яка й повинна остаточно розставити всі крапки над «і».
 


БукІнфо (с)
Фото – Максим Козменко