Каспрук подякував чернівчанам за перший тур виборів, закликавши їх 15 листопада не бути байдужими і обрати чесну владу

БОРОТЬБА ТРИВАЄ /


Чернівецька міська виборча комісія Чернівецької області офіційно оголосила результати виборів Чернівецького міського голови. Щиро вдячний усім чернівчанам, хто 25 жовтня прийшов на виборчі дільниці, голосував свідомо, з надією і вірою у Чернівці!

 

Усі ми – громада, єдина родина, яка має славну історію, вміє приймати мудрі рішення, вчитися на помилках та йти вперед. Чернівці вміють обирати. Робити це чесно, демократично, гідно. Вірю, що саме так ми будемо голосувати 15 листопада під час другого туру виборів міського голови.

 

Півтора року чесно служив громаді. Не торгував совістю і честю, не йшов на компроміси з тими, хто особистий зиск та амбіції ставив вище за інтереси міста та чернівчан. Вчився, дослухався до слушних порад, корисних пропозицій усіх, кому боліли Чернівці. За цей час ми встигли чимало зробити, змінити. Нам вдалося дати чернівчанам зрозуміти і відчути, що вони справжні господарі міста і можуть контролювати владу, змусити її бути більш відповідальною, прозорою та доступною.

  

Закликаю 15 листопада не залишитися осторонь, прийти на виборчі дільниці і обрати владу, якій довіряєш, з якою не соромно. Владу, яка не роздає солодкі обіцянки, а говорить правду, бере на себе відповідальність, працює на розвиток Чернівців, для чернівчан!

Чернівчанин! У тебе один голос, але саме він є вирішальним для твоєї долі, долі твоєї родини і Чернівців! Пам’ятай про це !
 
 
Діючий міський голова Чернівців Олексій КАСПРУК

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації