Чернівецька міська організація партії «АВТО-МАЙДАН» вкотре навідалася в гості до геріатричного пансіонату (ФОТО + ВІДЕО)

ЯК РІДНІ ЛЮДИ /


7 жовтня міська організація політпартії «АВТО-МАЙДАН» в черговий раз навідався в гості в геріатричний пансіонат, що знаходиться за адресою м. Чернівці, вул.. Підкови 13.


Автомайданівці дотримуються започаткованої ними традиції щомісяця вітати іменинників із Днем народження, котрих до речі в жовтні дванадцятеро, тому сьогодні із хорошим настроєм та подарунками завітали в гості до стареньких, аби висловити свої побажання та вручити гостинці.

Цього разу член політичної партії «АВТО-МАЙДАН» Зарніцина Інна Мірчівна, яка являється кандидатом в депутати по даному округу, окрім привітань провела бесіду із мешканцями будинку пристарілих для того, аби дізнатись про їхні проблеми та потреби.

Як виявилось, ні того ні іншого не меншає. Проблеми з нестачею ліків та засобів гігієни нікуди не ділись, а потреба в них велика. До того ж в пансіонаті перебуває багато лежачих людей, котрим крім всього іншого потрібна увага та допомога.

«Все як завжди, нічого не змінюється. Дивує те, що перед виборами влада знаходить чималі кошти на проведення ремонтних робіт доріг, і тих переважно в центрі міста. Для того, щоб вирішити ті проблеми, котрі потребують цього в першу чергу – ні коштів, ні часу немає. Навіть дорога, котра веде до пансіонату – ремонтується роками, і все напевно тому, що владі байдуже» - розповідає пані Інна.

До того ж очільник міської організації політпартії «АВТО-МАЙДАН» Сергій Качмарський взагалі обурений тим, що представники однієї із політпартій в Всесвітній День людей похилого віку прийшли в пансіонат для того, аби дати стареньким надію, а потім просто обманути їх, і пропаритись перед майбутніми виборцями. Втім на відео можна переглянути, як то насправді було.

Сергій розповідає, що вже майже рік навідується в будинок пристарілих, та ще раз наголошує на тому, що робити добру справу потрібно від серця, а не тільки перед виборами!
 

 

 

Джерело: Прес-служба міської організації політпартії «АВТО-МАЙДАН»

Більше новин по темі: