Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Cини Назарія Яремчука вирішили одружилися в один день

  • 15389

ТАБЛО-ID / Брати Дмитро та Назарій Яремчуки несподівано для близьких вирішили одружилися в один день, 18 квітня. Весілля святкували в одному з ресторанів Києва у тісному колі друзів. 21 квітня дві пари молодят полетіли у медовий місяць у південно-східну Азію.

- Із майбутньою дружиною Іриною я познайомився у потязі, дорогою до Одеси, - розповідає "МБ" співак Дмитро Яремчук. - Ми їхали в одному СВ. Ми розговорилися, було дуже легко спілкуватися і в Одесі розійшлися. Але наступного дня я повертався у Київ і знову ми з Іриною опинилися в одному «СВ»… Не знаю, чи це романтична історія, але я дуже радий нашій зустрічі.

- Брат Назарій познайомився із своєю майбутньою дружиною Анею у банку, послугами якого користується, - каже далі Дмитро. - Аня там працює і їм декілька раз доводилося спілкуватися. Між ними також спалахнули романтичні почуття.

- Ми відсвяткували весілля і летимо у південно-східну Азію, побуваємо на Цейлоні, в Індії... Ми летимо усі четверо, - зізнався "МБ" Дмитро. - Там тепле гарне море, там екзотичні квіти і цілющий клімат. Я бував у цих краях і це мене захоплює. Тут дуже гарний клімат. Ми любимо з братом подорожувати, а особливо з коханими дружинами.

 

БукІнфо (с)

Фото сайту НАРОДНА