Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

У Чернівцях вшанували пам’ять письменника Михайла Івасюка

  • 1947

У Чернівцях 5 лютого відзначили 14-і роковини з дня смерті культурного діяча, письменника Михайла Івасюка - батька поета і композитора Володимира Івасюка. А в обласній науковій бібліотеці імені Михайла Івасюка відбулася презентація його книги-спогаду "У царстві вертухаїв", де йдеться про дні, проведені у сталінському виправно-трудовому таборі у Печорлазі.

Оригінали рукописів книги та документ, який засвідчує арешт Михайла Івасюка, сьогодні зберігаються у музеї імені Володимира Івасюка у Чернівцях. Представники влади та культурні діячі також поклали квіти до могили письменника.

Михайло Івасюк - автор романів "Вирок", "Серце не камінь", "Турнір королівських блазнів", дилогії "Балада про вершника на білому коні", "Лицарі великої любові", збірки-посвяти "Елегії для сина". Відзначений літературними преміями імені Дмитра Загула (1992) та Сидора Воробкевича (1993).

У Чернівцях 5 лютого відзначили 14-і роковини з дня смерті культурного діяча, письменника Михайла Івасюка - батька поета і композитора Володимира Івасюка. А в обласній науковій бібліотеці імені Михайла Івасюка відбулася презентація його книги-спогаду "У царстві вертухаїв", де йдеться про дні, проведені у сталінському виправно-трудовому таборі у Печорлазі, - повідомив власкор

ZAXID.net

Фото: www.ivasyuk.org.ua/.../m_ivasyuk-m_pavlyuk.jpg