На музичному вечорі-ярмарку чернівецькі благодійники збирали кошти для сторожинецького бійця (ФОТОРЕПОРТАЖ)

НЕ БУДЬМО БАЙДУЖІ / 

На Театральній площі Чернівців в неділю, 5 липня, відбулися благодійний музичний вечір та ярмарок-аукціон «Сила пісні». Чернівчанам пропонували придбати різноманітні й унікальні предмети, кожен з яких є символічних та особливим.
 
«Ми розуміємо, що сума, яку вдасться зібрати, не буде дуже великою. Але ми максималісти. Звичайно, розуміємо, що зараз літо, сезон відпусток. Проте це є пілотним проектом, наступного разу врахуємо помилки», - зазначила співорганізатор та ініціатор вечора Марина Тимофійчук.
 
За словами організаторів, серед унікальних лотів ярмарки-аукціону були футболка з підписами футболістів Максимова та Калітвінцева, яку передав буковинський боєць Сергій Козак, вишита сорочка першої половини ХХ століття, а також різноманітні кулони, авторські сумки, які можна самотужки розмалювати, солодощі та медична література. Долучилися до проведення ярмарки волонтерські та громадські організації краю.
 
Виручені з благодійного вечора гроші, як повідомила ініціатор заходу Марина Тимофійчук, передадуть матері пораненого бійця Ярослава Верхоляка зі Сторожинця, який вже понад рік потребує допомоги.
 
Через технічні проблеми музичну частину благодійного вечора довелося відкласти на деякий час. Проте сам захід викликав зацікавлення у чернівчан, які вийшли прогулятися вечірнім середмістям рідного міста.
 
Розважали присутніх дует акордеоністів «Браво» та співачка Марина Тимофійчук.
 
Такий благодійний вечір для допомоги пораненим бійцям АТО організатори планують проводити щомісяця.

БукІнфо (с)
Фото – Максим Козменко

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації