Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

ЧНУ, КНТІ та медуніверситет для абітурієнтів прохідними залишили 124 бали

  • 2513

Незважаючи на право вузів на власний розсуд збільшувати для абітурієнтів кількість прохідних балів з профілюючих дисциплін, найбільші чернівецькі виші ним не скористалися. Про це повідомили журналістів на прес-конференції з питань організації вступної кампанії-2009 представники означених навчальних закладів.

За словами заступника директора Чернівецького інституту післядипломної освіти Валентини Жукотинської, задля більшої доступності й адаптованості тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання до шкільних програм, вони зазнали змін із врахуванням пропозицій учителів-практиків. До речі, всі з них мали змогу позмагатися у складанні власних тестових завдань. Адже коли буде напрацьовано багато варіантів тестів, всіх їх розмістять для вільного доступу охочих на сайті Українського центру оцінки якості знань, запевнила пані Жукотинська.

Важче за інших випускників цього року доведеться тим, хто здаватиме тести з іноземної мови (минулого року цього предмету в переліку ЗНО не було). Важкість полягає в одночасному функціонуванні декількох стандартів оцінювання знань з цієї дисципліни. Через це, а також з причини незадовільного технічного забезпечення шкіл, завдань з аудіювання у тестових завданнях із іноземної мови під час ЗНО-2009 не буде.

Марта СТРОКАТА, «БукІнфо» (с)