Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Керівництво Партії Регіонів ухвалило рішення склати мандати депутатів ВРУ

  • 1546

На політраді Партії регіонів ухвалено рішення про складення 150 мандатів народними депутатами для розпуску парламенту. Про це сказав в інтерв’ю УНІАН народний депутат Василь Горбаль (фракція Партії регіонів). Він зазначив, що засідання політради відбулося вчора. За його словами, наступним має бути рішення партії з даного питання. Депутат додав, що дату проведення з’їзду буде визначено протягом лютого.

Нагадаємо, що 2 лютого ввечері в Партії регіонів оголосили про початок збору заяв усіх членів виборчого списку про відмову від депутатських мандатів, що в результаті приведе до розпуску Верховної ради VI скликання.

Таким чином у Партії регіонів офіційно підтвердили, що готові повторити крок, зроблений у 2007 році фракціями БЮТ і "Наша Україна", що добилися проведення позачергових парламентських виборів шляхом складання повноважень 150 народних депутатів.

Нагадаємо, розпуск Верховної ради V скликання й оголошення дострокових парламентських виборів сталі можливі після того, як народні депутати фракцій "Наша Україна" і БЮТ добровільно відмовилися від своїх повноважень. Заздалегідь на міжпартійних з'їздах цих політичних сил було ухвалено рішення виключити зі списків усіх кандидатів у депутати.

Зазначимо, що указ президента Віктора Ющенка про перевибори народних депутатів ґрунтувався на "неправомірності" парламенту і "неможливості його поповнення". "Складання мандатів - це одна з наших робочих версій, які обговорюються в партії у зв'язку зі зверненнями, які ми отримуємо від наших регіональних організацій, і не тільки від наших. Значить, є причини для того, щоб розглянути такий варіант", - заявив "регіонал" Олександр Лавринович.

NEWSru.ua