Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Нові правила призначення на авіамаршрути стимулюватимуть внутрішні перевезення - Бурбак

  • 2012
НОВИНИ ВІД МІНІСТРА-ЗЕМЛЯКА /

Новий порядок призначень на авіамаршрути покликаний стимулювати появу на ринку внутрішніх перевізників. Про це заявив на брифінгу у п'ятницю міністр інфраструктури Максим Бурбак, передає кореспондент Укрінформу.


"Нам треба було розвивати внутрішні перевезення і відкривати напрями до, Вінниці, до Чернігова, до Львова. Бо ті компанії, які намагаються заробляти на міжнародних перевезеннях, забувають про внутрішній ринок", - наголосив він.

За словами міністра інфраструктури, новий порядок передбачає перехідний період протягом одного року. "І зараз наше головне завдання - підписати угоду про спільний авіаційний простір з ЄС. І тоді ці питання відпадуть самі собою", - переконаний він.
 

Нагадаємо, Міністерство юстиції 13 листопада зареєструвало новий порядок призначень на маршрути, розроблений Державіаслужбою. Водночас експерти ринку скаржаться, що це означає фактичне закриття неба України для нових українських авіакомпаній на найближчі роки, а також неможливість для більшості діючих гравців, включаючи "Візз Ейр Україна", отримати права на польоти за новими маршрутами. Також Україна оштрафувала російських авіаперевізників на понад 260 мільйонів.

 

БукІнфо (с)

Фото Укрінформу