Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Перетікання голосів Тігіпка, Яценюка і К° до Тимошенко під питанням - соціолог

  • 1795

Перетікання голосів так званих демократичних кандидатів у другому турі до Юлії Тимошенко не є беззаперечним. Таку думку висловила науковий керівник фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна в ефірі "Велика політика. Ніч виборів" на каналі "Інтер".

"У другому турі для Тимошенко доволі складне завдання. Соціологи ще проаналізують (перетікання голосів), оскільки у деяких фірм було запитання про другий тур", - зауважила Бекешкіна.

"Але вони стовідсотково не переходять їй від таких кандидатів, як Яценюк, Ющенко, Тягнибок чи Гриценко. В кращому разі вони переходять на 40%", - повідомила вона.

"Як Тимошенко мобілізувати голоси у першому турі, які були не за неї, але не будуть голосувати за Януковича... Але чи будуть вони голосувати за неї - це великий знак питання", - заявила Бекешкіна.

"Дуже значна кількість голосів у передвиборчих опитуваннях йшли у таку категорію, як "не підтримаю жодного з кандидатів", - додала вона.

Як відомо, Юлія Тимошенко після появи результатів екзит-полів заявила, що Янукович програв вибори.

Вона додала, що відкрита для переговорного процесу, давши зрозуміти, що сподівається на підтримку у другому турі від тих, хто голосував за Ющенка, Тігіпка, Гриценка та інших так званих демократичних кандидатів.


Українська правда

Фото Сергія Зарайського, УНІАН, з архіву БукІнфо (с)