Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Гриценко радить у другому турі голосувати проти всіх

  • 2126
Кандидат у президенти, народний депутат Анатолій Гриценко в другому турі проголосує проти лідерів першого туру Віктора Януковича і Юлії Тимошенко, і радить вчинити аналогічно своїм виборцям.

"Я особисто викреслю два прізвища. Я радив би їм (своїм виборцям) зробити те ж саме", - сказав він в ефірі програми "Шустер Live у неділю. Гриценко пояснив, що обидва ці кандидати були при владі, і "відкати ті ж самі, корупція та ж сама".

"Ясно, що країна летить у штопорі далі. Жоден з них впоратися з ним не зможе", - додав кандидат у президенти, зазначивши, що не піде в уряд жодного з них.

Він висловив сподівання, щоб Януковичу і Тимошенко вистачило здорового глузду визнати перемогу, і дати шанс ідеям, які висловлювали інші кандидати, що набрали досить багато голосів.

Коментуючи свій результат, а згідно з даними екзит-полів він отримав близько 1,3-1,5% і посів 9 місце, Гриценко зазначив, що він задоволений результатом.

"Ілюзій не було. Хочу подякувати близько 0,5 млн. виборців, які підтримали мене. Він достатній для того, щоб рухатися вперед. Я з дитинства стаєр, тому знаю, що дистанція буде повною", - сказав кандидат.

Він зазначив, якщо б у нього було в сотні разів більше коштів, як у інших кандидатів, його результат міг бути кращим.

На його думку, було б дивно, щоб хтось із нових кандидатів відразу вийшов у другий тур, проте першим двом кандидатам потрібно знати ставлення виборців до їхньої політики.

Як повідомлялося, лідер ВО Свобода Олег Тягнибок також задоволений своїм результатом. Виборчий штаб Юлії Тимошенко розраховує, що її кандидатуру у другому турі виборів підтримають виборці, які голосували за Арсенія Яценюка, Сергія Тігіпка, Володимира Литвина, Віктора Ющенка та Анатолія Гриценка.