Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Поблизу кордону знову знайшли нелегальні цигарки

  • 1533

Факт незаконного зберігання для подальшої реалізації алкоголю та тютюну встановили в одному з прикордонних сіл Глибоцького району працівники обласного управління податкової міліції.

Як повідомили БукІнфо у відділі масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в Чернівецькій області, після огляду складського приміщення та магазину правоохоронці виявили понад 29 тисяч пачок цигарок з акцизними марками Російської Федерації, Республіки Молдова та взагалі без «акцизок» орієнтовною вартістю 199 тисяч гривень. Крім того податківці знайшли 180 пляшок горілчаних виробів з марками акцизного збору України з явними ознаками підробки орієнтовною вартістю 2 тисячі гривень.

Господарка крамниці не змогла надати правоохоронцям будь-яких чітких пояснень стосовно походження товару та надати жодних дозвільних документів на підтвердження його права здійснювати роздрібну торгівлю підакцизними товарами. Чи був магазин підприємця кінцевою точкою реалізації сумнівної продукції або ж передбачалася подальша її контрабандна переправка за кордон, з’ясовує перевірка.

 


БукІнфо (с)