Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Зробіть вірний вибір!

  • 1832

Дорогі друзі, однодумці!

Завершується напружений передвиборчий марафон. Він став справжнім випробуванням для всього українського суспільства і для політикуму – зокрема, на предмет чесності, порядності та відданості принципам.

Правда звучала. Та не з усіх уст, які прагнули народної підтримки. Це прикрий і в той же час незаперечний факт: на суспільство вкотре накинули завісу з політтехнологій, щедро пригощали великими шматками популізму та відвертої неправди. Це був свідомий вибір кожного з кандидатів. Жоден закон і жодна правова норма не вказували, про що говорити людям. А тому кожен з них нестиме особисту відповідальність, бо здебільшого промовляв про те, на що люди готові були б проміняти свій голос, а не вказував шлях, яким повинна йти нація, не відкривав усієї правди нинішнього політичного та соціально-економічного становища країни, не окреслював реальні перспективи та механізми подолання суспільних негараздів.

Наш кандидат на посаду Глави держави достойно пройшов випробування передвиборчою конкуренцією. Віктор Ющенко став єдиним кандидатом, який у вирішальному політичному протистоянні думав не про власну перемогу та рейтинг, а про перемогу нас усіх. Про ту єдину українську перемогу, що може забезпечити, незалежно від прізвища Глави держави, майбутнє вільної, сильної та справедливої України. Думав про головне: аби розвиватися далі, маємо берегти й утверджувати здобуте. А це незалежність, свобода і демократія, що знову опинилися під загрозою.

Ми високо цінуємо Вашу активну громадську позицію, щиро вдячні за підтримку, висловлену Віктору Ющенку, та сподіваємося, що вся наша велика команда не покладатиме рук і надалі. Від кожного з нас залежить, що далі відбуватиметься в Україні, на які шляхи розвитку чи манівці поневірянь виведуть нас результати президентських виборів. Наша з Вами сила полягає в тому, що ми не зраджуємо своїх основоположних принципів, ми не обмінюємо національні пріоритети на поточні політичні дивіденди, ми твердо знаємо, що за нами правда національного майбутнього, і цю правду і волю не знищать жодні зміни на владному Олімпі.

Ми закликаємо Вас прийти 17 січня на дільницю і віддати свій голос за Ющенка!

Ми віримо у свою перемогу, бо вона вища за посади і титули, вона важливіша за обіцянки і рейтинги, вона не є прикриттям для чиєїсь індивідуальної перемоги, а є суттю того, що називається Україною. Ми стоїмо на позиції: Україні бути!

 

БукІнфо (с)