Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Арсеній Яценюк: «Продати голос – те саме, що продати душу»

  • 1946

ВИБОРИ / Єдине, що врятує країну, – це свідомий вибір нового президента, віра українців в себе і розуміння того, що від них залежить майбутнє країни. Таке переконання висловив кандидат на пост Президента України Арсеній Яценюк в прямому ефірі телеканалу ICTV 14 січня.

Не можна продавати свій голос, бо продати голос, вважає політик, - це те саме, що продати майбутнє, що продати душу. Арсеній Яценюк розповів, що на цьому він наполягав на кожному багатотисячному мітингу, які збирав по всій країні. «Якщо ви сьогодні продасте свій голос, - казав він, - завтра у вас витягнуть з кишені в десять разів більше. Тільки подумайте, що ви будете казати своїм дітям, чому ви продали їхнє майбутнє і майбутнє країни».

На його думку, сьогодні люди не вірять в те, що щось може змінитися, і потрібно витрачати неймовірну силу і енергію для того, щоб вони повірили у можливість змін. «Встаньте з колін, - закликав Арсеній Яценюк, - послухайте, ми ще можемо це зробити, ми відбудемося як держава і нація, я вам передаю свою енергію, тільки ви ж увімкніться, ви ж повірте в це».

Стенограму програми «Кращий кандидат» з Арсенієм Яценюком дивіться на сайті «Фронту Змін»: http://www.frontzmin.org/view_post.php?id=1218 або http://arseniy.org/view_post.php?id=880

 

БукІнфо (с)

Фото С.З. із архіву сайту