Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Редакторові «Свобода Буковини» у Шилівцях удень підпалили хату

  • 1976
Після виходу третього номера газети «Свобода Буковини», у якому висвітлюється діяльність чи, радше, злочинна бездіяльність влади, у головного редактора видання, довіреної особи кандидата на посаду Президента України О.Тягнибока Віталія Криворучка, який проживає в селі Шилівцях Хотинського району, «раптово» загорілося помешкання. 13 січня, близько полудня невідомі здійснили підпал будинку, який належить пану Віталію.

«Я схильний вважати, що підпал є наслідком реакції влади на викривальні матеріали, викладені у газеті «Свобода Буковини», зокрема, у третьому номері», - прокоментував В.Криворучко подію прес-службі Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»

За його словами, «те, що зловмисники не змогли здійснити минулої доби, може повторитися в майбутньому. Це – ціна правди у нашій, а точніше, не нашій, а поки що їхній країні».

«Влада, яка використовує методи мафії, мафією і є. Але ці негідники вже ближчим часом займуть заслужені місця – за ґратами», - заявив Віталій Криворучко.БукІнфо (с)