Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Велика Вітчизняна ВОНА. Очікування фіаско.

  • 4330
ПОЛІТТЕХНОЛОГІЇ / Чим ближче до дня голосування на президентських виборах 2010 – тим стає зрозуміліше: ВОНА працює. І це правда. Варто лише увімкнути телевізор чи радіо, проглянути шпальти газет чи журналів, зайти на будь-який інформаційний сайт і відразу ж стає зрозуміло над чим ВОНА ПРАЦЮЄ.

Істерія, розгорнута нею навколо теми фальсифікації виборів, якраз і є тим, над чим ВОНА&Компанія працюють. І працюють з запалом, до самопожертви, роздмухують цю тему до захмарних висот говорячи про фальсифікації з боку головного конкурента як про вже встановлений і доведений факт.

Поза цим від українського суспільства ВОНА&Компанія всіляко намагаються приховати розгортання у виборчих штабах «полум’яної патріотки» роботи щодо викривлення результатів волевиявлення громадян, підкупу виборців на дільницях та поза їх межами, залучення усієї державної машини, підконтрольної уряду (включаючи правоохоронні органи), до «правильної» організації виборчого процесу на «своїх і чужих» територіях впливу.

Її ПАСТОР чітко дав зрозуміти, що ВОНА&Компанія визнають вибори чесними лише у тому разі, якщо ВОНА переможе. У іншому разі слід готуватись до Великої Вітчизняної ВОНА. І відповідний ґрунт для цього вже готується.

Сильно помиляється той, хто вважає, що після завершення Нюрбергського процесу у жовтні 1946 року назавжди канули в лету ідеї фюрера третього рейху, викладені у «MEIN KAMPF». Адже саме там ми знаходимо наступні слова, які повністю віддзеркалюють ті речі, які сьогодні НЕЮ розігруються, а також розкривають зміст технологій, що застосовуються у ЇЇ БОРОТЬБІ штабами ВОНА&Компанія:

«…Широкі маси народу складаються не з професорів і не з дипломатів. Народні маси володіють лише дуже невеликою кількістю абстрактних знань. Для них вирішує область відчуття. Позитивне або негативне відношення народної маси до того або іншого явища визначається більше всього відчуттям. Маса сприйнятлива перш за все до вираження сили. Їй потрібно сказати так чи ні, іншого вона не розуміє. Але саме тому, що маса управляється почуттям, її важко поколивати. Поколивати віру важче, ніж поколивати знання; кохання сильніше ніж повага; відчуття ненависті сильніше ніж проста неприхильність. Рушійна сила наймогутніших переворотів на землі завжди полягала у фанатизмі мас, що деколи доходив до істерії, але ніколи ця рушійна сила не полягала в будь-яких наукових ідеях, що раптово опановували маси.

Хто хоче завоювати на свій бік широкі маси народу, той перш за все повинен відшукати ключ, що відкриває двері до сердець народу. Цей ключ - воля і сила, а зовсім не "об'єктивність", тобто не слабкість.

Завоювати душу народу можливо лише, якщо одночасно з боротьбою за власні позитивні цілі повести боротьбу за знищення тих, хто є супротивниками наших цілей.

Якщо ти станеш вести проти супротивника найнещаднішу боротьбу, то народ найчастіше саме в цьому побачить твою правоту. А якщо ти відмовляєшся від повного знищення ворога, то народ бачить в цьому твою власну невпевненість в правоті твоєї справи, а може бути навіть і пряму твою неправоту.» (Адольф Гитлер, «Моя борьба», Москва: и-во «Витязь», 2002, сторінки 282-283).

Українська «Жанна д’Арк» чудово усвідомила для себе, що досягти такої бажаної перемоги ВОНА зможе лише у разі об’єднання народу України навколо боротьби з ворогом, навіть якщо цей ворог виник лише у ЇЇ хворій уяві. І ЇЙ байдуже, що Велика Вітчизняна війна 1941-1945 років забрала життя більш ніж десяти мільйонів українців. ЇЙ важливий результат, а за ціною ВОНА не стоятиме.

У інтерв’ю журналу «Фокус» Вона із задоволенням вперше згадала, що люди почали називати ЇЇ Великою Вітчизняною ВОНА, що відразу ж було підхоплено ЇЇ технологами. І за зовсім короткий час із сіті-лайтів уся країна дізналася хто ж ВОНА насправді.

Думаєте, що технологи штабу ВОНА&Компанія не зрозуміли, які асоціації виникатимуть у тих, хто читатиме ці ОТКРОВЕННЯ про НЕЇ? Помиляєтесь, адже останнім часом основною метою полум’яної патріотки ВОНА є необхідність на підсвідомому рівні підготувати українців до участі у масових акціях непокори… Звичайно ж, якщо демократичним шляхом вибороти президентську булаву не вдасться. Таке собі очікування фіаско із сподіванням на реванш.

Чи спрацює ця технологія? Беззаперечно, адже ЇЇ прихильники вже створили собі образ ворога і розпочали проти нього перші «бойові дії».

Підтвердженням цьому є те, що 14 січня 2010 року на адресу начальника Садгірського РВ УМВС України в Чернівецькій області надійшла заява голови Садгірської організації Партії регіонів В.Ткача про те, що в ніч з тринадцятого на чотирнадцяте січня на партійному офісі в Садгорі невідомими особами було знищено партійну символіку, зокрема, прапор кандидата на пост Президента України В.Януковича. У своєму зверненні пан Ткач повідомляє, що такі дії чиняться вже вдруге протягом січня і просить вжити заходів щодо розшуку та покарання винних осіб згідно чинного законодавства України.

Мене зацікавило це повідомлення, тож для того, щоб отримати більш широку інформацію з цього приводу я знайшов телефон пана Ткача і зателефонував йому. З’ясувалось, що подібний акт вандалізму вже було вчинено дещо раніше, а саме 4 січня, коли було знищено не лише партійну символіку регіоналів, а й зірвано Державний Прапор України! А це, погодьтесь, є наругою над державними символами України і карається позбавленням волі на термін до 3 років згідно статті 338 Кримінального кодексу України.

Чи будуть встановлені винуватці невідомо – покаже час і слідство. Але з цієї історії напрошується інший висновок: «Клиент созрел», як казав Льолік з фільму «Діамантова рука».

Піпл технологію заковтнув і найяскравіші моменти цих виборів ще попереду. Видовища будуть, хліб, сподіваємось, також…

Тож хай живе ВОНА – Юлія-Августо Віссаріонівна Гітлер. Хай живе… Але не у нашій країні, яка вже й так зазнала стільки страждань від диктаторських режимів.
 


Сашко НАДДНІСТРЯНСЬКИЙ
Спеціально для БукІнфо (с)