Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Арсеній Яценюк: «Захистіть себе і свій голос»

  • 1804
ВИБОРИ / Кандидат на пост Президента України Арсеній Яценюк підкреслює, що у виборчому процесі вже відбуваються «узаконені фальсифікації». За його словами, чинний виборчий закон дав усі правові підстави для того, щоб результат волевиявлення був сфальшований.

У середу, 13 січня, на прес-конференції в Києві Арсеній Яценюк підкреслив, що масовані фальсифікації вже почалися: «Тимошенко, Янукович та інші кандидати задіяли неймовірний ресурс. Я чую на зустрічах в кожній області, що роздають гроші, гречку, цукор. Це фактично скупка голосів, як правило, в сільських територіях».

Крім того, зазначив політик, фальсифікації відбуватимуться за допомогою членів виборчих комісій. «Адже члени комісії – це люди, які знаходяться під політичним тиском. Я знаю про те, що вже сьогодні цей тиск чиниться на тих чи інших членів комісій. І тут все залежить від них. Я їм допоможу своїми спостерігачами, своїми членами комісій, щоб вони не пішли на протиправні дії. Якщо вони на це підуть, термін ув'язнення передбачає від 3 років», - підкреслив кандидат у президенти, якого цитує прес-служба.

Арсеній Яценюк заявив, що серед спостерігачів і членів комісій від нього як кандидата в президенти переважають люди з юридичною освітою. «Саме таким шляхом я йшов. Всі довірені особи Яценюка – це люди, які є правниками. Тому я готовий до судів, готовий спрямовувати заяви до органів прокуратури, до Служби безпеки щодо порушення виборчого закону. За правду треба боротися. Ніхто не казав, що буде легко», - сказав він.

Політик підкреслив, що в нього немає можливості впливати ні на Центральну виборчу комісію, ні на суди, ні на прокуратуру, ні на правоохоронну систему. «В мене є можливість тільки одна – я звернуся до своїх виборців, до українців: «Захистіть результат. Тому що це не мої вибори – це ваші вибори. Це майбутнє нашої країни – ваших сімей, дітей, батьків. Усвідомте свою відповідальність за те, що відбуватиметься в країні після виборів. Захистіть себе і свій голос!».
 
 
БукІнфо (с)
Фото Сергія Зарайського, з архіву сайту