Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

А з нашого боку – Олег Тягнибок!

  • 2116
ВИБОРИ / Українська політика непередбачувана та примхлива, вона здатна збити з пантелику навіть найдосвідченіших. Особливо цинічною політика в Україні стає напередодні виборів. У цей час можна почути таке, за що б у цивілізованій країні одразу ж посадили за грати. Сьогодні ми спостерігаємо чергове перетворення грішника у праведника, ледацюгу в гіперактивного кандидата, олігарха в активного борця з олігархією… Складається враження, що пересічного українця мають за недоумка, котрий не здатен ні пам’ятати, ні аналізувати.

Мені, як довіреній особі кандидата на посаду Президента України Олега Тягнибока, досить часто доводиться слухати й спростовувати наклепи стосовно голови ВО «Свобода». Виникає питання, чому у бік саме Тягнибока виливається стільки бруду, адже придворні політтехнологи не витрачають свого, у прямому значенні цього слова, дорогоцінного часу на так званих «непрохідних» кандидатів. Відповідь очевидна, Олег Тягнибок користується чималою підтримкою серед українців.

Першим ляпасом зарозумілій владі була перемога ВО «Свободи» у Тернопільській області. На відміну від олігархічних партійних угрупувань, «Свобода», не маючи значних коштів, довела своєю роботою принциповість та послідовність власних програмних засад.

У чому ж секрет такої стрімкої динаміки підтримки українцями О.Тягнибока та ВО «Свобода»? На відміну від окремих політиків, кількох кандидатів на посаду Президента, котрі позиціонують себе як єдиного кандидата від національних сил, найпатріотичнішого патріота і т.д., Олег Тягнибок ніколи не втрачав, не забував про свої ідеологічні переконання. Тому дивними видаються заклики одного з кандидатів про зняття кандидатур, зокрема і Тягнибока, на користь того, хто за п’ять років не зробив нічого для утвердження України, окрім кількох мистецьких заходів.

Лише в програмі Олега Тягнибока передбачено кроки, реалізація яких уможливить встановлення нового суспільного ладу, позбутися впливу олігархів та зробити українців господарями на своїй землі. Важливе значення у програмі Тягнибока відводиться люстрації, докорінному очищенні влади. Тільки він має у своїй програмі визнання факту окупації України більшовицькою Росією у 1918-91 рр., публічний судовий процес над комунізмом, ліквідацію імперсько-більшовицьких символів, визнання боротьби ОУН та УПА боротьбою за державну Незалежність України. Тільки Олег Тягнибок хоче позбутися залежності з боку Москви й декларує припинення участі України у наддержавних євразійських утвореннях із центром у Москві та візовий режим із Росією.

Спростовуючи закиди щодо ксенофобських настроїв Тягнибока, варто наголосити, що у «Програмі захисту українців» зазначено про необхідність пропорційного представництва в органах влади українців та представників національних меншин. Тобто, якщо в нашій області проживає 12,5% румунів та 7% молдованів, відповідний відсоток румунів та молдованів може бути представлений в обласних органах влади. Яка ще політична сила пропонує подібне?

Олег Тягнибок зумів організувати і повести за собою найпотужнішу і найдієвішу сьогодні націоналістичну силу. Силу, яка крок за кроком здобуває щоразу більшу вагу не лише в Галичині, але, що вкрай важливо, по всій Україні. Силу, яка твердо дотримується своїх принципів, не зважаючи на обставини. І, що найголовніше, силу, за якою йде нове покоління українських націоналістів. Тому, підтримуючи Олега Тягнибока, – ми обираємо майбутнє. Тож зробімо правильний вибір в пам’ять про українських героїв, які поклали життя на жертовник свободи, та в ім’я майбутніх поколінь українців.

Ми чуємо, що українців знову намагаються переконати у "прохідності" окремих кандидатів, знову агітують обирати "найменше зло". Але вибір, який нам намагаються нав’язати, – це не наш вибір. Не вірмо у фальшиві рейтинги! Не вірмо в пусті обіцянки! Голосуймо за покликом серця та за голосом розуму! Голосуймо за Олега Тягнибока !!!
 
 

Назар ГОРУК,
довірена особа кандидата на посаду Президента України
Олега Тягнибока по 204 виборчому округу.