Контракти з усіма перевізниками, які страйкували два тижні тому, будуть розірвані, - Каспрук

ПРИЇХАЛИ /
 
Зважаючи на велику кількість скарг чернівчан на перевізників, які надходять до міської ради, в Ратуші ухвалено кілька кардинальних рішень. Перш за все, міськрада ініціює розірвання контрактів на перевезення з усіма підприємцями, які кілька тижнів тому фактично заблокували пасажирські перевезення в місті і порушили "Закон про транспорт в Україні". Про це повідомив міський голова Олексій Каспрук за результатами засідання виконавчого комітету, що відбулося 23 вересня.
 
"З усієї кількості перевізників лише троє не зупинили свою роботу і з ними контракти розриватись не будуть. Йдеться не про те, що вже сьогодні міська рада відмовиться від послуг усіх перевізників. З ними будуть підписані нові контракти, які дозволять працювати наступні три місяці – до проведення нових конкурсів. Зокрема, будуть висунуті нові вимоги до учасників конкурсу на пасажирські перевезення у місті. З підприємцями, на роботу яких сьогодні є багато нарікань та скарг з боку чернівчан, податкової інспекції та інших контролюючих органів, контракти не будуть продовжені, але їм не заборонятимуть брати участь в конкурсі", - повідомив Каспрук.
 
"Ми розуміємо, що зростає вартість запчастин і пального, але не на всіх маршрутах необхідне подорожчання", – зазначив міський голова.  
Також Каспрук наголосив, що для Чернівців розвиток електротранспорту, як екологічно чистого, є пріоритетним. "У нас є перспективи отримати кошти на розширення тролейбусного парку, а також на те, аби у нашого комунального підприємства були свої автобуси. Тоді ми не будемо залежати від приватних перевізників".
 
БукІнфо (с)
 

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації