У ФСК "Буковина" - президентом клубу став Іван Дронь, який колись обіймав цю посаду

НОВІ-СТАРІ ЛЮДИ / 


У ФСК "Буковина" відбулися кадрові зміни. На посаду президента клубу призначено Івана Дроня (уродженець с. Баламутівка Заставнівського району), який вже очолював чернівецький клуб (у 2003-05 рр.). Про це повідомили у Професійній футбольній лізі України, пише телеканал "Чернівці".

За словами президента ліги Сергія Макарова, вже йде процес фінансового оздоровлення клубу.

 

Як повідомляють на офіційній сторінці ФК "Буковина" Вконтакті, у свій "перший прихід" Іван Васильович отримав від міської влади майже 4 Га землі для будівництва котеджного містечка ("Віденська брама") і, за домовленістю, мав протягом 2,5 р. вкласти у "Буковину" 2 млн. грн. Але потім сталися певні непорозуміння зі столичними партнерами, внаслідок чого Дроня усунули з посади президента клубу, а "Буковину", за тією "земельною домовленістю", дофінансували представники київської компанії ІБК, яких представляв уродженець Розсток Путильського району Ігор Яків"юк.

Після тих кадрових змін навколо клубу певний час точилися скандальні історії, в яких фігурував і Іван Дронь. Проте багато хто зауважує, що Іван Васильович свої фінансові обов’язки перед клубом виконував сумлінно і без якихось великих затримок. 

 

БукІнфо (с)

фото: vk.com/fcbukovyna


 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації