Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Каспрук повідомив про майбутню долю аеропорту та водоканалу

  • 1900
ВАЖКИЙ СПАДОК /

Чернівецький міський голова Олексій Каспрук повідомив про плани міської влади щодо аеропорту та водоканалу. За його словами, фактичні втрати води через недосконалий контроль обліку становлять близько 60 відсотків, при нормі в 30. Щодо аеропорту – керівництво міськради планує ближчим часом взятися до ремонту злітної смуги. Про це Каспрук повідомив під час брифінгу 2 червня.

Щодо аеропорту, прогнози міської влади оптимістичніші: за місяць-півтора очікується завершення ремонту. Згодом злітно-посадкову смугу планують передати у державну власність аби витрати на її утримання фінансувалися із держпрограм. Відповідні перемовини Олексій Каспрук провів у суботу з міністром інфраструктури Бурбаком. Водночас на підприємстві досі не розв’язана проблема із виплатою зарплатні персоналові.

«Там складна фінансова ситуація. Фактично сьогодні аеропорт не отримує жодних доходів. Дуже низькі. А колектив треба утримувати, бо існують певні вимоги по сертифікації», - зазначив міський голова. Він додав, що працівникам підприємства обмежено зарплатню на 50%. Нині першочерговим завданням є збереження фахівців.

Дещо складніша ситуація на міському водоканалі. Окрім значної витрати води, а відтак і втрати ймовірних доходів, комунальне підприємство постало перед проблемою нагальної реорганізації.

«Чернівці пройшли всі затвердження по проекту, який ми розробляли з німецькими партнерами. Ми зможемо отримати під державні гарантії великі кошти – близько 40 мільйонів євро на реконструкцію водоканалу і Прутського водозабору», - повідомив Каспрук.

БукІнфо (с)