Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

На Буковині УДАР засудив «деструктивні дії» Оксани Продан, яка грубо втручається в діяльність Чернівецької міської парторганізації, пропонує «тушок» у виборчий штаб Порошенка, і займається «політичним рейдерством»

  • 5610
КОГО СТИРЧАТЬ ВУХА?!… /

13 квітня відбулась конференція Чернівецької міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», на порядок денний якої були винесені два питання: про участь міської організації Партії у позачергових виборах Президента України та про ситуацію, яка склалася довкола Чернівецької міської організації.


Як повідомляє кореспондент БукІнфо, доповідачі зазначили, що упродовж тривалого часу чинилися безпідставні спроби втручання у роботу Чернівецької міської організації народним депутатом України Оксаною Продан, яка не є членом Чернівецької обласної організації УДАРу.

«Будучи непричетною до процесу розбудови, формування та подальшого функціонування місцевого осередку, вона грубо втручалася у перебіг робочих процесів, намагалась впливати на формування внутріпартійної структури та кадрового резерву шляхом нав’язування кандидатур, що дискредитували себе як політичні діячі: це одіозні фігури області, депутати, які голосували синхронно з Партією регіонів за прийняття антинародних рішень та ті люди, які змінювали політичні орієнтири, керуючись виключно меркантильними інтересами», - таку оцінку дали виступаючі.

Вони зазначають, що остання пропозиція від Оксани Продан стосувалася усунення голови міської організації Партії з «призначенням» на це місце «своєї» людини та формування списків до міської ради переважно з кадрового резерву її одіозного оточення. Такі дії Чернівецька міська організація розцінила, як спробу «рейдерського захоплення» місцевого осередку, що дискредитує довіру виборців як до Партії, так і до її Лідера Віталія Кличка.


Окрім того, не маючи на це повноважень, в обхід Чернівецької міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», Оксана Продан намагалася вплинути на процес формування Чернівецького міського виборчого штабу кандидата у Президенти Петра Порошенка всупереч тому, що даний процес мав відбуватися за погодженням Чернівецької обласної організації Політичної партії «УДАР» та представників від Петра Порошенка в області.

Зважаючи на деструктивні дії Оксани Продан, Конференція Чернівецької міської організації прийняла рішення про звернення до Лідера Партії Віталія Кличка та до фракції «УДАР» у Верховній Раді з проханням надати належну оцінку такій діяльності цього депутата.

«Будучи цілісним колективом, морально та політично згуртованим, Чернівецька міська організація вжила заходи щодо недопущення зовнішнього втручання у партійне життя міської організації і ні при якій ситуації не буде приймати пропозиції подібного характеру. Керівництво місцевого осередку, як завжди, забезпечує ефективну роботу з першочергових та поточних завдань. Тому головними питаннями на даний момент міська організація Партії вважає підготовку до президентських виборів, забезпечення їх прозорості, про що на конференції були прийняті відповідні рішення», - прокоментував БукІнфо реакцію конференцію один з її учасників.

БукІнфо (с)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Відео Олени Славської, YouTube: