Виборчий штаб Порошенка на Буковині очолить екс-голова Чернівецької ОДА Володимир Куліш. А на Сумщині засвітився одіозний регіонал Андрій Деркач (ОНОВЛЕНО)

БА, ЗНАКОМЫЕ ВСЕ ЛИЦА /

Як стало відомо БукІнфо з достовірних джерел, виборчий штаб кандидата в президенти Петра Порошенка на Буковині очолить голова Чернівецької облдержадміністрації часів Ющенка Володимир Куліш.

Нагадаємо, що Куліш з 2006 по 2010 роки очолював Чернівецьку ОДА, після звільнення з посади голови став директором "Філії з будівництва Дністровської ГАЕС" в місті Новодністровськ. Крім того, Володимир Куліш є головою обласної організації партії "Наша Україна", депутат обласної ради. В обласному партаменті "Наша Україна" стушкувалася з місцевими регіоналами, що дало ПР на Буковині змогу сворити провладну більшість і блокувати практично всі рішення опозиції.
 
*****

Згідно інформації видання Українська правда, керівником всеукраїнського виборчого штабу Порошенка став нардеп-ударівець Віталій Ковальчук. Як повідомляє джерело Української правди, про це оголосив лідер УДАРу Віталій Кличко на засіданні фракції у вівторок.

Крім того, договір між Кличком та Порошенком передбачає спільну участь у виборах до Київміськради, а також, в разі їх проголошення - і у виборах до Верхної Ради.

"Списки будемо ділити 50:50 між УДАРом та Порошенком", - сказав співрозмовник Української правди.

Як відомо, Віталій Кличко на з'їзді партії 29 березня заявив, що знімає свою кандидатуру у президентських виборах на користь Петра Порошенка.

Кличко та Порошенко підписали декларацію про єднання, згідно з якою політики консолідують свої сили з метою забезпечення спільної перемоги демократичних сил на наступних президентських і парламентських виборах, та виборах мера столиці.
 
*****
 
Президентскую кампанию Порошенко на Сумщине курирует одиозный "регионал", - журналист

Куратором президентской кампании Петра Порошенко в Сумской области будет Андрей Деркач - "регионал", сын бывшего главы СБУ при Леониде Кучме Леонида Деркача и бывший бенефициар потоков в "Энергоатоме".

Об этом на своей странице в сети Facebook написал журналист "Украинской правды" Сергей Лещенко*, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Gazeta.ua.

"Правая рука Деркача "регионал" Олег Бояринцев уже провел совещания с руководителями районных администраций Сумщины, работающих со времен Януковича, и призвал не писать заявления по собственному желанию - так как через два месяца придет их президент. Деркач - второй после Фирташа одиозный деятель прошлого, который открыто выступил на стороне Порошенко"*, - отметил журналист. 
 
БукІнфо (с) 

Більше новин по темі: