Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

МІТИНГУВАЛЬНИКИ ЗАХОПИЛИ ПРИМІЩЕННЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОДА і ОБЛРАДИ. Папієв зник у невідомому напрямку, не написавши заяву на звільнення. Члени утвореної обласної Народної ради опломбовують кабінети ОДА (ДОДАНО ВІДЕО)

  • 11285

РЕВОЛЮЦІЯ У ЧЕРНІВЦЯХ / 

 

Мітингувальники захопили приміщення Чернівецької ОДА і облради.  Мітингувальники увірвалися на перший поверх ОДА. Як повідомляє кореспондент БукІнфо, представники утвореної обласної Народної ради з протестантами вирішили опломбовувати кабінети ОДА з метою уникнення мародерства.

 

*****

 

Близько 500 мітингувальників фактично прорвалися у приміщення Чернівецької облради та ОДА з чорного ходу. Вони протиснули перший міліцейський кордон і розібрали щось подібне на барикаду, яку спорудили в приміщенні правоохоронці.

Як повідомляє кореспондент БукІнфо, міліція відступила під натиском, зайнявши нову оборону. Наразі тривають переговори протестувальників з міліцією. Правоохоронці просять віддати відібрані близько десятка щитів і шоломів відібраних під час штурму з головного входу в ОДА натомість обіцяють не атакувати спецзасобами мітингувальників і частину їх пустять до приміщення на чолі з народним депутатом Максимом Бурбаком, якому під час штурму склом поранило руку.

У цей час з основного входу в адміністративне приміщення близько 4 тисяч протестантів тримають в облозі всі входи і виходи.

Біля ОДА чергує кілька карет швидкої допомоги. За допомогою вже звернулося близько десятка людей та представників ЗМІ (агенції УНІАН, телеканалу ТВА та редактор «Часу» Петро Кобевко), які постраждали від застосування міліцією сльзогінного газу та світлошумових гранат.

 

Щойно міліцянти розблокували останню барикаду, по якій частина силовиків вийшла з ОДА (приблизно 30 чоловік в повних обладунках). В ОДА перебуває кілька десятків правоохоронців, за їх слова вони не покинуть приміщення поки воно буде передано новоутвореній  Народній раді. Серед протестантів поширюється інформація, що Михайло Папієв зник в невідомому напрямку близко 40 хвилин тому. Кажуть, в ОДА його немає. Радикали роблять чергову спробу штурму приміщення облради.

 

 

 

 

 

 

Фото Сергія Зарайського, УНІАН / БукІнфо (с)