Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Москаль: З помешкання пропала шуба, ювелірні вироби, а також ікона. Грошей у квартирі не було (ОНОВЛЕНО)

  • 3372

МАНДАТ НЕ РЯТУЄ /

 

Народний депутат України з фракції ВО "Батьківщина" Геннадій Москаль підтвердив УНН інформацію про те, що його квартиру у Чернівцях обікрали.


"Це правда. Я засмутився, бо на горищі близько 40 нагород у мене взяли, які я збирав. Це в основному нагороди за заслуги першого, другого і третього ступення. Це нагороди, які я не зможу відновити, бо вони ще з Радянського союзу. А також (вкрали – ред.) відомчі нагороди МВС, адміністрацій й інші, де я працював весь період", - розповів Г.Москаль.

Політик з жалем сказав, що на місці нагород залишилися тільки порожні коробки. Г.Москаль додав, що саме ці нагороди для нього були важливими, а все решта не є цінним.

Як повідомлялося, у Чернівцях невідомі обікрали квартиру народного депутата Геннадія Москаля. Таку інформацію кореспонденту УНН вдалося дізнатися від одного з депутатів Чернівецької міської ради.

Як стало відомо, квартира, яку обікрали, за словами співрозмовника агентства, розташована в центрі міста, в одному з будинків поблизу вулиці Червоноармійської.

Зі слів депутата міськради, виходить, що Г.Москаль далеко не єдиний міліціонер високого рангу, що мешкає у згаданому будинку, адже його квартира розміщується між квартирами одного з колишніх начальників міліції Буковини та ще одного з колишніх співробітників МВС області.
 
Москаль розповів Zaxid.Net, що з помешкання пропала шуба, ювелірні вироби, а також ікона. «Грошей у квартирі не було», – сказав він.

Москаль припустив, що у квартирі, ймовірно, шукали компромат на нього. «Моя квартира перерита вщент, залишилося хіба що зірвати паркет. Дивно, але мій іменний пістолет та дві рушниці не взяли», - додав він.
 
БукІнфо (с)