Тим, хто розпускає чутки про лікування Папієва, самим треба лікуватися, - Папієв

ОСТАННЄ КИТАЙСЬКЕ? /

Голова облдержадміністрації прокоментував чутки щодо його можливої відставки. Цю інформацію минулого тижня поширили деякі ЗМІ області. Зокрема йшлося й про те, що Папієв пішов на лікарняне. Як повідомив голова обласної адміністрації, на такі речі він не реагує.

«Я до цього питання ставлюся з гумором. Тим більше, коли я перебуваю в Києві, вирішую там питання. Приїжджаю на конференцію вірмен України, а мені а мені кажуть що я на лікарняному... Такі речі можуть з'явитися тільки в голові людини, якій я порадив би трошки полікуватися або вести більш здоровий спосіб життя. Бо, коли робляться такі заяви, то виникають небезпідставні підозри. На сьогодні я працюю, вирішую всі питання. Перед поїздкою до Києва, я поставив перед собою чотири концептуальні питання. Всі питання вирішені.

43 мільйони гривень - покажіть мені ще когось, хто міг би вирішити питання. Це питання вирішене і закрите. Також ще два питання, про які я зараз не буду говорити, бо вони перспективні.

Я не звертаю уваги на заяви цих людей, мені абсолютно це не цікаво. В мене є моя робота, я її виконую. Хтось хоче зі мною позмагатися в моїй роботі, давайте позмагаємось», - сказав Папієв.

Посадовець не оминув увагою й політичних опонентів, звинувативши їх у пустослів’ї. «Наскільки мені відомо, народні депутати України Федорук, Бурбак, Фищук взяли зобов’язання на себе до 150-річчя Ольги Кобилянської провести реставрацію меблів у її музеї. Мені б дуже хотілося, щоби вони хоча б один раз виконали свою обіцянку. Я звертаюся до них. Так само я звертаюся до наших свободівців, які дуже хотіли, щоби було зроблено пам’ятник Голодомору. Я відкрив рахунок, перерахував особисто туди кошти. Мені дуже б хотілося, щоби ті люди, які бралися за пам’ятник Голодомору, вони зробили це», - наголосив Папієв.

БукІнфо (с)
 

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації