Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

У Чернівцях стартував ювілейний культовий фестиваль "Червона Рута 2009"

  • 5431

Дочекалися! У "Літньому театрі" Чернівецького центрального парку ім.Т.Шевченка, як і 20 років тому у вересневі дні 1989-го (щоправда парк тоді носив назву "всесюзного старости" Михайла Калініна) стартував ювілейний ХІ-й Фестиваль української естрадної пісні і популярної музики "Червона рута". Стартував культовий фестиваль конкурсом поп-виконавців. У перший день змагалися близько 100 конкурсантів у жанрі поп-музики з різних куточків України. Всього у цьому фестивалі беруть участь майже 400 конкурсантів. За словами деяких суддів, вони приємно вражені рівнем учасників.

У Чернівцях впродовж п’яти днів з нагоди ювілею фестивалю «Червона рута» проводитиметься грандіозна програма різноманітних культурних заходів, серед яких: сьогоднішнє (17 вересня) відкриття меморіальної дошки композитору Володимиру Івасюку, присвяченої 40-річчю написання пісні «Червона рута», відкриття виставки Всеукраїнського трієнале «Український фолькмодерн 2009», конкурсні програми у жанрах акустичної, танцювальної, поп- та рок-музики, концерти зірок-переможців фестивалю різних років, круглий стіл з питань розвитку української культури, дні українського кіно, театральні вистави, ярмарок книг та народних ремесел, виставка художніх робіт Петра Гончара, відкриття виставки «Червоній Руті – 20» та інші. Увечері з трепетом очікуємо на офіційне відкриття Фестивалю, яке відбудеться на Центральній площі Чернівців.

Нагадаємо, що організаторами фестивалю «Червона Рута-2009» у Чернівцях виступають Міністерство культури та туризму України, Чернівецька обласна державна адміністрація, Чернівецька міська рада, Національна телекомпанія України.

Наші кореспонденти слідкують за подіями...

До вашої уваги: фоторепортаж Сергія Зарайського з першого дня фестивалю "Червона рута"

 

 БукІнфо (с)