Катівник рибалок Бойчук і далі стріляє у Хрещатику?!
ОСЬ ВАМ І БОЙЧУК... /
Прес-служба управління УМВС України в Чернівецькій області поширила офіційну інформацію щодо події в с. Хрещатик Заставнівського району.
У ній повідомляється, що 22 червня біля 9.00 години ранку на оперативну лінію «102» Заставнівського райвідділу міліції надійшла інформація від громадянина Чухрія Іллі Михайловича, про те, що «в селі Хрещатик біля території заводу «Хрещатик», один із бувших керівників району із свого власного автомобіля, із невідомої йому зброї здійснив декілька пострілів по птахах».
Як йдеться далі у заяві УМВСУ, слідчо-оперативна група райвідділу міліції виїхала і оглянула місця події, опитує мешканців, які проживають в районі заводу та самих працівників заводу. «Було встановлено, що деякі мешканці села чули звуки подібні до пострілів», - повідомляє СГЗ УМВС України в Чернівецькій області.
«З метою встановлення використання зброї проводиться подальше опитування мешканців населеного пункту, який межує із заводом. При надходженні додаткових даних буде проінформовано», - зазначається у заяві.
*****
Колишній голова Заставнівської РДА Михайло Бойчук, який засуджений до 5 років умовного позбавлення волі за катування рибалок, 22 червня пострілами з рушниці відганяв дітей, які на полі випасали худобу поблизу заводу мінеральної води «Хрещатик», яким він володіє. Про це БукІнфо повідомили у своїй заяві прес-служба Чернівецької обласної організації партії ВО «Батьківщина».
Зокрема у заяві йдеться наступне:
«Скандально відомий на всю Україну екс-голова Заставнівської райдержадміністрації, який «прославився» катуванням рибалок на приватному ставку, знову опинився в центрі скандалу. У селі Хрещатик на Заставнівщині, де мешкає умовно засуджений на 5 років «поміщик Бойчук» є поле, на якому діти випасають худобу. Це поле знаходиться поблизу заводу води "Хрещатик", який належить колишньому голові РДА Бойчуку. 21 та 22 червня М.Бойчук ходив у поле і стріляв у повітря, щоб діти з худобою залишили це поле і пішли деінде. Територію навколо заводу він, очевидно, також по-поміщицьки вважає своєю. А людей – очевидно, кріпосними»
Стурбовані пострілами мешканці Хрещатика звернулися за допомогою до заступника голови районної організації ВО «Батьківщина» Раїси Ільчук, яка викликала міліцію. Правоохоронці працюють на місці і розслідує справу. Міліція вже розпитала місцевих жителів про виявлені факти, та у ці хвилини бере пояснення у самого Бойчука.
«Вважаємо за свій обов’язок упередити можливі трагедії, пов’язані зі стріляниною у полі і надати ситуації розголосу. Цю заяву просимо вважати офіційним запитом до правоохоронних органів щодо законності володіння умовно засудженого громадянина Бойчука зброєю і щодо розгляду подальшої можливості перебування його на свободі», - йдеться у заяві буковинських «батьківщинівців».
Як повідомляв УНІАН у квітні 2011 року голова Заставнівської РДА Михайло Бойчук зі своїм братом, зятем і двома охоронцями ставка у Заставні жорстоко катували чотирьох рибалок, які без дозволу ловили рибу у приватному ставку. Людей приковували кайданами до електроопори, били битками, ламали ребра, вибивали зуби, стріляли над головами з різних видів зброї, погрожували втопити і «нагодувати ними риб». Завдяки ЗМІ справа набула широкого розголосу.
***
P.S. До редакції БукІнфо сьогодні від жителів с.Хрещатик також пролунали кілька тривожних дзвінків. Селяни перелякані. Вони вважають, що Михайло Бойчук, якому дали лише умовний термін за побиття рибалок, досі має арсенал зброї і може наробити великої біди. Щоб цього не сталося, треба прокурору Ковалю добряче "покувати"... та чи знову не дадуть це зробити?!
БукІнфо (с)
Фотоколаж газети "Час"
-
Депутат Чернівецької облради від "Слуги народу" Анатолій Іліщук звернувся до ДБР та Офіс президента через тиск на нього та родину з боку начальника Чернівецької ОВА Запаранюка
-
Керівник благодійного фонду Дорош був у розшуку ТЦК, як ухилянт. Коли на ВЛК чоловіка визнали придатним до військової служби і вручили повістку, йому стало "погано"
-
Поляки виявили, що екс-керівниця Хмельницького МСЕК Крупа зі своєю родиною за час війни вивезла до Європи через митницю сотні тисяч доларів готівкою
-
Екс-радник Осачука, якого мер Чернівців назвав "аферистом", зірвав сесію міськради. З Ратуші Дороша забрали в ТЦК, бо він виявився "у розшуку"
-
Бойко знову звинуватив Запаранюка у спекуляції на темі військових
-
Запаранюк відмовчується у "кущах". "Слуги" з Гуйтором, "Батьківщина" з Мунтяном і "Нарконтроль" зі Скорейком спробують скинути Бойка на наступній сесії облради