Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Популярному акторові Євгену Жарикову - 70

  • 5273

Сьогодні виповнюється 70 років популярному актору театру та кіно Євгенові Жарикову. Євген Ілліч народився 26 лютого 1941 року в Москві. Його батько – Ілля Дмитрович Жариков приїхав у Москву з Донецька. Мати Євгена була шкільним вчителем літератури та історії. З 1960 року Жариков знімається в кіно. Його перший фільм – «А якщо це кохання».

Усього Євген Жариков знявся понад у 70 кінокартинах. Найпопулярніша з них – «Народжена революцією» (на фото), яка була знята на кіностудії імені Олександра Довженка режисером Григорієм Коханом. Євген Жариков зіграв роль співробітника міліції Миколи Кондратьєва. У «Народженій революцією» зіграли такі відомі українські актори, як Лесь Сердюк, Сергій Іванов, Микола Сектименко, Раїса Недашківська, Дмитро Миргородський, Володимир Талашко, Юрій Мажуга, Маргарита Криницина…

Серед інших популярних робіт Євгена Жарикова кінострічки «Три плюс два», «Снігуронька», «Троцький», «Сірі вовки», «Вбити «Шакала» тощо. Понад 30 років Жариков одружений на актрисі Наталії Гвоздиковій, вони разом виховали сина.

БукІнфо (с)