Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Паливо знову зростає в ціні. Що буде далі?

  • 518
ГРОШІ НА БОЧКУ / 

Станом на 5 березня 2021 року ціни на паливо в Україні вже виросли майже на дві гривні, проте це далеко не межа. Експерти прогнозують подальше зростання цін на бензин, дизпаливо та автогаз.


Загалом, з початку року бензин в Україні подорожчав на 12%, дизпаливо - на 12,6%, автомобільний газ - на 24%.

В Україні почали перевірку ситуації із зростанням цін на автозаправках, повідомив у четвер, 4 березня, прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Перевірку проводять Міненерго і Антимонопольний комітет.

«Зараз ми знаходимося у відкритому діалозі з основними мережами. Ситуація схожа з минулим роком, але у мене є надія, що вона буде врегульована, стабілізована найближчим часом », - сказав прем'єр.

Він розповів, що у великих мереж є побажання до уряду щодо легалізації ринку палива, його оптових поставок, зокрема щодо легалізації імпорту з Білорусі та Росії. «Протоколи Кабміну є, і я впевнений, що ринок буде справедливим і стабільним», - зазначив прем'єр.

У лютому 2021 року вартість дизпалива і бензину в середньому по всіх регіонах України зросла на 1,2 гривні за літр. Колишньою залишилася ціна тільки на автогаз. Як прогнозують експерти, найближчим часом, а точніше вже в березні, вартість палива для транспортних засобів буде рости, оскільки в світі спостерігається подорожчання нафтопродуктів.