Зеленський хоче розбудовувати чернівецький аеропорт
ТЕПЕР НАЛІТАЄМОСЬ? /
Президент України Володимир Зеленський назвав чернівецький аеропорт пріоритетним у планах розбудови регіональних аеропортів.
2021-й стане для України роком масштабних дорожніх проєктів і розвитку всіх видів транспорту. До кінця року за програмою #Великебудівництво буде збудовано та відремонтовано 6,5 тисяч км доріг по всій країні. Про це на форумі «Україна 30. Інфраструктура» заявив Президент Володимир Зеленський.
«Не збираємося зупинятися в 2021 році. Наша мета - 4,5 тисяч кілометрів державних і 2 тисячі кілометрів місцевих доріг», - підкреслив Президент.
У розробці також знаходиться програма розвитку авіасполучення. За словами Зеленського, йдеться про аеропорти в 16 містах України, серед яких летовище у Чернівцях.
Більше новин по темі:
-
Мільйони на армію, нові тролейбуси та ремонт вулиці Головної: про що говорив на пресконференції мер Чернівців
-
Клічук тусує кадри: мер Чернівців побачив позитивний ефект від кадрових змін на "Калинівському ринку" і ЧТУ
-
Департамент урбаністики та архітектури Чернівців тимчасово очолила Мар'яна Гаврилица
-
Нинішній мер Чернівців Роман Клічук заробив перший капітал на Калинівському ринку, продаючи турецькі килими
-
Клічук повідомив скільки коштів і куди спрямували на сьогоднішній сесії Чернівецької міськради
-
У Чернівцях вандали зіпсували підсвітку та обмалювали опори у сквері Дня Вишиванки