Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Боротьба з Covid-19: лікарі Чернівицької області отримали від Київстар 4 кисневих концентратора

  • 403

ЖИТТЯ - НАЙВИЩА ЦІННІСТЬ /


Обладнання, передане Київстаром Чернівецькій обласної клінічній лікарні, допоможе рятувати життя пацієнтів з кисневою недостатністю. Загалом, спільно з Благодійним фондом «Твоя опора», мобільний оператор забезпечив кисневими концентраторами 12 лікарень в різних регіонах країни.


Кисневий концентратор «Біомед» JAY-10 є сучасним технологічним приладом, який виробляє і одночасно подає медичний кисень високої концентрації одразу двом пацієнтам із складною формою запалення легенів. Особливо актуальною стала потреба медиків в такому обладнанні в період другої хвилі коронавірусної пандемії. Кожен день в Україні фіксуються кілька тисяч нових випадків зараження COVID-19.

«Концентратори від Київстару виявилися, як то кажуть, в потрібному місці і в потрібний час. У нас знову зростає кількість хворих на коронавірус. Тому ми відразу ж запустили в роботу нове обладнання і з першого дня концентратори рятують життя людей. Апарати працюють в інфекційному пульмонологічному відділенні, і ми дуже вдячні за це. У нас була проблема в тому, що багато концентраторів, які ми закупили раніше і отримали від держави, на даний момент виходять з ладу. Є обладнання, яке вже не підлягає ремонту. А кількість ліжок з хворими коронавірусом зростає. Відповідно і потреба в концентраторах зросла. Завдяки Київстару на даний момент ситуація в клініці стабільна», - каже виконувач обов'язків директора лікарні Сергій Цинтар.

Про важливість допомоги бізнесу медикам в боротьбі з COVID-19 говорить і засновник БФ «Твоя опора» Валерія Татарчук: «При коронавірусу ускладнюється дихання і може початися гіпоксія, що призводить до серцевої недостатності. Кисневі концентратори допоможуть хворим з COVІD-19 у випадку ослабленого дихання та під час відновлювального періоду. Завдяки благодійній допомозі Київстар ми закупили це обладнання, оскільки воно потрібно майже кожній лікарні. Я впевнена, що спільними зусиллями ми подолаємо пандемію».

Усі благодійні організації, з якими співпрацює Київстар, пройшли ретельні перевірки на міжнародному рівні групи «VEON» щодо етичності ведення своєї діяльності. БФ «Твоя опора» має надійну репутацію і проходить щорічний аудит діяльності. Звітність можна переглянути на сайті фонду http://tvoya-opora.org/.

Як повідомлялося раніше, крім благодійної допомоги лікувальним установам, Київстар надає лікарям безкоштовні сервіси. Протягом минулого літа медичні працівники отримали доступ до безлімітного інтернету. Крім того, понад 70 тисяч медиків отримали бонуси на свої мобільні рахунки. Загальна сума підтримки склала приблизно 8 млн грн.