Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Голова облради Бойко сприятиме реалізації якісних проектів за кошти ДФРР на базі обласного кардіологічного центру

  • 611

БОЙКО НЕ МУНТЯН: ВІДЧУЙТЕ РІЗНИЦЮ / 


Сьогодні, 12 лютого, голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко спільно з заступником Михайлом Павлюком здійснили робочий візит до Обласного клінічного кардіологічного центру.


Про успіхи у діяльності центру та плани щодо організації роботи керівництву обласної ради розповіла генеральний директор комунальної установи, депутат обласної ради Ірина Маковійчук. Серед іншого, обговорили можливості реалізації різноманітних проєктів, зокрема й таких, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР, - повідомляє прес-служба обласної ради.

Керівництво обласної ради поспілкувалося з колективом установи. Олексій Бойко підкреслив особливий стратегічний статус лікувального закладу надання третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги.
 


Під час візиту обговорили також питання, які є важливими для розгляду на майбутньому засіданні постійної комісії Чернівецької обласної ради з питань охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення та підтримки учасників АТО і членів їх сімей. Олексій Бойко підтримав ініціативу реалізації Регіональної програми запобігання та лікування серцево-судинних захворювань «Зупинимо інфаркт» на прийдешні роки.
 


Голова обласної ради звернув увагу на важливість проведення належних заходів забезпечення благоустрою та санітарної очистки території кардіоцентру. 
 
Фото прес-служби обласної ради