Зеленський зробив неймовірне: ввів санкції проти соратника кума Путіна і трьох проросійських телеканалів
Є СТАЛЬНІ ЯЙЦЯ?! /
Президент України Володимир Зеленський своїм указом ввів у дію рішення РНБО про запровадження санкцій щодо народного депутата Тараса Козака, а також восьми ТОВ з обмеженою відповідальністю. Санкції вводять терміном на 5 років.
Про це йдеться на сайті президента.
Також санкції накладені на низку телеканалів, якими володіє Тарас Козак. Зокрема, санкції введені проти компаній "ТВ Вибір", "Телерадіокомпанія "112-ТВ", "Лідер ТВ", "Партнер ТВ", "Новини 24 години", "Нові комунікації ", які мовлять під брендами "112 Україна", NewsOne та ZIK.
Серед іншого в указі Зеленського позначено анулювання їх ліцензій.
Санкції також передбачають:
блокування активів;
обмеження торговельних операцій;
обмеження, транзиту ресурсів, польотів та перевезень територією України;
запобігання виведенню капіталів за межі України;
зупинення виконання економічних та фінансових зобов'язань;
повну або часткову заборону вчинення правочинів щодо цінних паперів, емітентами яких є особи, до яких застосовано санкції згідно з законом;
припинення видачі дозволів, ліцензій на ввезення в Україну з іноземної держави чи вивезення з України валютних цінностей та обмеження видачі готівки за платіжними картками, емітованими резидентами іноземної держави;
заборону передання технологій, прав на об'єкти права інтелектуальної власності;
Нагадаємо, Національна рада з питань телерадіомовлення оголосила позапланову перевірку телеканалу "NewsOne" через ознаки розпалювання ворожнечі. Перевірка проходитиме у період з 8 по 19 лютого.
Також у грудні Нацрада висловила попередження телеканалу "НАШ" через трансляцію прес-конференції російського президента Володимира Путіна.

Про це пише у Фейсбуці головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.
"Це просто бомба! Зеленський вперше завдав потужного удару по російській пропаганді і впливу Путіна в Україні! Президент Володимир Зеленський щойно ввів санкції і зупинив мовлення медіа-холдингу кума Путіна Віктора Медведчука! Президент України ввів санкції і зупинив всю юридичну та фінансову діяльність Тараса Козака - формального власника медіаструктури кума Путіна, а також пов'язаних із ним юридичних осіб, на яких оформлено мовлення трьох телеканалів 112, ЗІК і Newsone.
Судячи зі змісту указів, сьогодні о 00.00 мовлення трьох телеканалів має бути зупинено, вся легальна діяльність медіахолдингу Медведчука і його головного партнера Козака припиняється терміном на п'ять років", - зазначає журналіст.
Більше новин по темі:
-
Військовим у Чернівцях заборонили приймати техніку від Порошенка - "Європейська солідарність"
-
Порошенко прокоментував конфлікт між Чернівецькою ОВА та обласною радою: "Це спроба узурпувати владу"
-
Очільниця "Слуги Народу" Олена Шуляк назвала три ключові реформи в Україні
-
Буковинських журналіств кличуть на каву з Порошенком
-
Олена Шуляк: Влада системно працює над тим, що ветерани та ветеранки отримували гідні умови життя та розвитку
-
Держава системно та централізовано розвиватиме ветеранський спорт