Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Щоб говорити про фінансову підтримку, клуб ФСК «Буковина» спочатку має провести аудит, а не створювати скандали - мер Чернівців Клічук

  • 1082
ЛОГІКА ВЛАДИ / 

Міський голова Чернівців Роман Клічук заявив, що він не відмовляв у розгляді питання фінансування футбольного клубу "Буковина, а лише запропонував керівництву команди провести аудит.


Про це він повідомив на власній сторінці у Facebook.

Зокрема, Клічук написав, що днями у нього відбулась зустріч з представниками футбольного клубу "Буковина".

"Учора все місто збурив черговий скандальчик. Чесно кажучи, я вже на таке не реагую, але оскільки мова йде не лише про мене, але й про інших людей, яких я добре знаю, то вважаю за необхідне прокоментувати. Давайте розглянемо факти. Звичайно, мова зайшла про підтримку клубу, а якщо точніше – про фінансову підтримку з бюджету громади. Клубу потрібно 6 мільйонів гривень. З коштів громади скромно просять 2" – зазначив Клічук.

"Я не відмовив у розгляді цього прохання, але попросив для початку провести фінансовий аудит діяльності клубу. Цю пропозицію підтримали присутні на зустрічі підприємці, які і раніше допомагали ФСК "Буковина", і готові допомагати в подальшому. Приміром, підприємець та меценат, колишній президент ФСК "Буковина", депутат Чернівецької міської ради Сергій Гринюк висловив свою підтримку розвитку клубу, але при цьому також зауважив, що непогано було б побачити конкретну стратегію розвитку і планування фінансових витрат", – додав посадовець.

Він повідомив, що реакція президента "Буковини" Вадима Заяця "виявилась дуже дивною".

"Він не лише проігнорував питання аудиту, а й взагалі раптом почав заявляти, що напише заяву про складання повноважень", – повідомив Клічук.

"Далі ще цікавіше: на сторінці клубу у ФБ з’являється доволі злостивий пасквіль про те, як міський голова та підприємці, мовляв, не хочуть допомагати розвивати чернівецький футбол. Що ж, тепер питання про те, як же працює керівництво ФСК «Буковина», всерйоз зацікавило громадськість. Мене про це відучора запитують у повідомленнях. А взагалі, як ви гадаєте: чи справедливо так потужно фінансувати з бюджету громади лише один вид спорту? І чи є в цьому зміст? Можливо, краще створити умови для приходу в місто серйозного інвестора, який би взяв під опіку чернівецький футбол? Практика інших міст доводить, що лише в такому випадку місцеві футбольні клуби «вистрілюють» і стабільно демонструють успіх у турнірах. Мене справді цікавлять різні думки з цього приводу.", – зауважив міський голова.
 

Раніше повідомлялося, що у футбольному клубі "Буковина" скептично описали підсумок зустрічі президента команди Вадима Заяця з міським головою Чернівців Романом Клічуком.