Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

«Теплокомуненерго» просить чернівчан терміново погасити борги: інакше колапс

  • 661

БОРГИ РОСТУТЬ /


МКП «Теплокомуненерго» просить чернівчан терміново погасити борги за спожите тепло, інакше підприємтсво можуть відключити від газу і воно не зможе подавати тепло до помешкань чернівчан. Про це йдеться на сторінці відомства у Фейсбук.

 

«Першочерговою і досить жорсткою вимогою ПАТ «НАК Нафтогаз України» та АТ «Чернівцігаз» є стовідсоткове погашення заборгованості за природний газ. Оплата за спожитий газ автоматично здійснюється з рахунків підприємства із спеціальним режимом використання, на які надходить оплата споживачів за надані послуги теплопостачання. В разі не погашення боргів, підприємство може лишитися енергоресурсів, а споживачі опалення», - зазначає МКП "Теплокомуненерго".

 

"Підприємство звертається до мешканців міста терміново погасити заборгованість за послуги з теплопостачання за опалювальний період від жовтня до січня. «В складних умовах сьогодення опалювальний сезон залежить тільки від дотримання платіжної дисципліни розрахунків за спожиті енергоносії», - йдеться у повідомленні.