Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Буковинські податкові міліціонери вилучили контрафактного спирту на 2,5 млн. грн. (фото)

  • 851

КОНТРА і БАНДА /


Вранці співробітники податкової міліції спільно з патрульною поліцією та працівниками Головного оперативно – розшукового відділу Чернівецького прикордонного загону, в рамках проведення операції «Акциз-2021» перекрили канал надходження контрафактної сировини (спирту) на територію області.

 

Як повідомляє Головне управління ДФС у Чернівецькій області, на відрізку дороги сполученням Чернівці-Хотин зупинили фуру «Volvo» з причепом, під час огляду якої виявили 45 бочок заповнених рідиною з характерним запахом спирту. Про цьому у водія, громадянина України, були відсутні товарно-супровідні документи на вантаж.

 

 

Всього податковими міліціонерами вилучено понад 10 000 літрів рідини з характерним запахом спирту, орієнтовною вартістю 2 525 тис. гривень.

З даного контрафактного спирту «ділки» б виготовили понад 50 000 пляшок ємністю 0,5 літра фальсифікованої горілчаної продукції, яка могла б потрапити у торгівельні мережі області. При цьому несплата тільки акцизного податку становить близько 1270 тис. грн. а загальна сума не сплачених податків понад 2 млн. грн.

На даний час вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаки складу злочину передбаченого ч.1 ст.204 КК України.