Бустер — сучасна альтернатива звичному автокріслу

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!* /


Ви багато подорожуєте, вашому малюку більш ніж 5-6 років, він активний та невгамовний? Напевно, ви думаєте, що пора позбутись класичного автокрісла, адже воно велике, не мобільне, громіздке і займає зайве місце в машині. Це дійсно так. Але таке рішення потребує якісної заміни.


Згідно з законодавством України, перевозити дитину віком до 12 років в легковому автомобілі необхідно в автокріслі. Аби не порушувати правила ПДР та максимально вберегти свого школяра чи дошколя, розгляньте сучасний бустер.

Що собою являють сучасні бустери?

Дитячі автокрісла-бустери — це спрощена варіація класичного автомобільного дитячого крісла. Вони відрізняються відсутністю спинки, підголівника та бокових стінок. Подібний механізм дозволяє використовувати звичайні ремені безпеки та регулювати висоту посадки пасажира.

На відміну від свого попередника, бустери можливо встановити лише на задньому сидінні та перевозити дитину вагою від 15 до 45 кг. Переваги:

 форма та вага забезпечують мобільність крісла;
мала вага (що зручно молодим мамам);
не займають багато місця в автомобілі;
подібний атрибут безпеки можна використовувати в таксі чи міському транспорті;
низька ціна.

Види бустерів

На просторах українського ринку легко знайти ідеальну модель як за ціною, так і за технічними характеристиками. В магазині вам запропонують спочатку обрати тип крісла, що різниться за матеріалом виготовлення:

з піни: легкість, мобільність та низька вартість; швидко виходять з ладу та не підходять для частого використання;
з пластику: більш надійний варіант; за умови використання якісного пластику крісло служитиме достатньо довго;
на металевій основі: надійні, довговічні та безпечні; такі моделі виготовляються з пластичного металу та вкриваються м’яким шаром покриття.

Визначивши бюджет, розгляньте моделі на металевій основі, з високими підлокітниками, достатньою шириною та якісною оббивкою. Таке крісло виправдає ваші очікування та стане «чудовим другом» вашому малюку.
 


* PR 

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації